Як лікувати отит у дорослих: сучасні методики

як лікувати отит у дорослих : сучасні методики

Вам знадобиться
 • Компреси
 • Фізіотерапія
 • Вушні краплі
 • Медикаменти
Інструкція
 • . 1

  З таким захворювання, як отит, може зіткнутися і дорослий і дитина. Отит — це запалення вуха. Біль може виникнути через занесеної інфекції, через потрапляння води при плаванні, в результаті простудних захворювань. Розрізняють декілька видів отиту, залежно від запаленого відділу вуха. Лікар отоларинголог знає, як лікувати отит у дорослих і дітей. Для початку робиться аналіз крові, рентгенівські знімки, аудиограмма. При захворюванні зовнішнього відділу вуха використовують марлеві тампони, їх змочують спиртом і в вкладають у хворе вухо буквально на пару годин (можна залишати внутрішні компреси на ніч). Зверху голову потрібно замотати хусткою, щоб ретельно прогріти вухо. Для зменшення болю, призначають пити парацетамол і капати вушні краплі.

 • . 2

  Як швидко вилікувати отит? Чим раніше почати лікувати його, тим ефективніше лікування пройде. Щоб зробити висновок гною з середнього відділу вуха виписують краплі для носа. Частіше все таки страждають від отиту діти, це пояснюється будовою вуха. У вузьких проходах накопичується гній і слиз, це і позначається на тиск у вусі. Як лікувати гострий отит? Негайно потрібно звернути до спеціалізованого лікаря, запускати таку хворобу дуже небезпечно, можна заробити туговухість. Хворий повинен споживати більше рідини, щоб не відбулося пересихання слизу. Компреси — найпоширеніший метод лікування. Тепло допомагає знизити больові відчуття і загальмовує процес поширення інфекції.

 • . 3

  Як лікувати отит середнього вуха? При перебіг хвороби у внутрішньому відділі вуха прописують антибіотики і призначають постільний режим. Компреси і фізіотерапевтичні процедури благотворно позначаться на стані пацієнта. Якщо лікування медикаментами не дало результату, то слід переходити до хірургічних методів. Барабанну перетинку перерізають і викачують гній. Якщо хвороба позначилася на слуху, то роблять продування, спеціальний масаж.

 • . 4

  Народна медицина рекомендує використання настоянок з волоського горіха, календули і навіть радить закопувати теплу горілку. Як розпізнати отит? Першою ознакою хвороби є біль у вусі або вухах. Вона може виникнути від бактерій, що накопичилися у вусі, або через вірус, що потрапив в організм. Біль у вусі може бути різною: гнітючої, ниючий. Потім симптоми можуть перерости в підвищення температури тіла, жар і погіршення загального самопочуття хворого. Отит-дуже серйозне захворювання, якщо його не долікувати, можна втратити слух. Слід слухатися всіх рекомендація лікаря.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :