Як лікувати персик: поширені помилки

як лікувати персик: поширені помилки

Вам знадобиться
 • Персикове дерево
 • Мідний купорос
 • Фунгіциди
Інструкція
 • . 1

  Для запобігання захворювання персикового дерева треба знати правила його посадки, поливу, обрізки, добрива. Персикове дерево любить тепло і сонячне світло. Його садять навесні, до набрякання бруньок. У теплих регіонах посадка може проводитися восени. Щоб отримати здорове і добре плодоносить дерево, грунт треба збагатити мінералами, компостом і золою, інакше персик може захворіти. А так як лікувати персик ефективно не завжди вдається, то дерево може не давати плодів або навіть засохнути. Персик дуже влаголюбів: і при посадці, і при плодоношенні режим поливу повинен бути рясним. Однак треба уникати і перезволоження грунту, так як при застої рідини в шарах землі коріння дерева можуть захворіти, а через нестачу повітря коренева система буде дуже погано розвиватися. До того як садити персик, треба переконатися, що місце для посадки сонячне і світле: в тіні не будуть закладатися генеративні бруньки, що стане причиною утворення дрібних плодів.

 • . 2

  Не можна садити дерево в землю, на якій росли суниця, баштанні культури чи пасльонові: вони можуть стати причиною зараження персика збудником вертицеллез. Якщо немає впевненості, що грунт не заражена, то є спосіб, як зробити персики недоступними для даного грибка: грунт треба обробити розчином мідного купоросу ( 5%) або формаліном. У більшості випадків цього буває достатньо. Якщо все ж таки не вдалося уникнути зараження, слід обприскати дерево фунгіцидами. Багато хто намагається врятувати сильно заражений персик, використовуючи особливо токсичні отрути для обприскування гілок, листя і навіть вже з’явилися плодів. Робити цього не варто, так як приготувати від такого дерева для вживання в їжу дуже небезпечно. Сильно заражене дерево краще видалити або спалити.

 • . 3

  Одним з частих захворювань персика є курчавость листя. Хвороба проявляється після того, як нирки вже розкрилися. Сприятливими умовами для захворювання є сирий клімат і брак тепла. Для профілактики можна провести обробку дерева фунгіцидами. А якщо зараження не вдалося уникнути? Чи є способи персик як поливати і чим для порятунку дерева? Останнім часом серед садівників особливої популярності набувають безпечні для здоров’я людини фунгіциди. Це системні препарати, що роблять не тільки профілактичне, а й лікувальну дію. Поширеною помилкою багатьох садівників є спроба збільшити дозу препарату для досягнення кращого результату. Однак ефект може виявитися зворотним. Зазвичай однієї двох мілілітрової ампули на 10 літрів води виявляється цілком достатньо для обробки однієї сотки персикових та інших фруктових дерев.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :