Як лікувати сильна перевтома?

як лікувати сильна перевтома?

Вам знадобиться
 • Організувати свій час
 • Фізичні вправи
 • Перерви
Інструкція
 • . 1

  Якщо не відпочивати зовсім або відпочивати неправильно, з часом люди починають страждати від перевтоми. Часто, навіть повернувшись з відпустки, люди відчувають постійну втому. Сильна перевтома з’являється з кількох причин. По-перше, коли порушується сон або відсутній гарне харчування. Наприклад, на відпочинку або на складній роботі. Причиною перевтоми можуть стати ліки від вірусних захворювань. Ще однією причиною такого стану служать захворювання (вірусні і серцево-судинні). Але, найпоширеніші причини-це депресія, поганий настрій чи похмурі думки. Хронічна перевтома може бути не тільки наслідком, але і симптомом хвороби, тому не зайвим буде проконсультуватися у лікаря.

 • . 2

  Що ж людина може зробити сам, щоб позбутися від перевтоми? Головне, перестати поспішати. Для цього достатньо організувати свій день правильно, класти все на свої місця, виходити раніше на роботу і так далі. Найдієвіші засоби від перевтоми, не замінять фізичних вправ. Саме вони додають енергії людині, зміцнюють організм і поліпшують сон. Добре було б позбутися шкідливих звичок, не пити алкоголь і скоротити вживання кофеїну. Працюючи, бажано робити зовсім невеликі перерви, наприклад, 10 хвилин на годину. В цей час варто походити, потягнутися, розслабитися. Кращий відпочинок — зміна діяльності. Під час відпочинку не варто весь час лежати. Перевтома у школярів трапляється рідше, ніж у дорослих, тому, що вони постійно змінюють види діяльності (читають, бігають, спілкуються і т. д.). Потрібно постаратися дивитися менше телевізор. Багато в чому несвідомо ТВ перевантажує людський мозок зайвою інформацією і яскравими картинками. Дивлячись телевізор, людина ніколи не відпочиває! І останнє, сон повинен бути хорошим, мінімум 6 годин на добу. Днем краще не спати, так як буде складніше заснути вночі.

 • . 3

  Щоб не з’явилися симптоми перевтоми організму (втома, відсутність сну, погіршення пам’яті, відчуття знемоги), варто зайнятися його профілактикою. Для цього потрібно обов’язково робити фізичні вправи, не сидіти весь час вдома, спілкуватися, відвідувати нові місця, не накручувати себе, позбутися похмурих думок, а також не пити снодійне і не зловживати нікотином і алкоголем. Перевтома не обов’язково лікувати, краще його запобігти. Оптимізм і активність допоможуть позбутися втоми раз і назавжди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :