Як лікувати суглоби колін найефективніше?

як лікувати суглоби колін ефективніше все?

Вам знадобиться
 • Протівововоспалітельние кошти
 • Хондропротектори
 • Антибіотики
Інструкція
 • . 1

  Суглоби є частиною цілісної системи організму і відповідно реагують на всі процеси, що відбуваються з людиною. Так, при інфекційних захворюваннях віруси і бактерії разом з потоком крові заносяться в суглоби, і починається їх запалення — артрит. Інше захворювання суглобів — артроз виникає через руйнування хрящової тканини в суглобі, тому, перш ніж думати, як лікувати суглоби колін, ліктів, необхідно на консультації з лікарем спробувати з’ясувати можливі причини запалення суглобів.

 • . 2

  Якщо запаленню суглобів передувала бактеріальна інфекція (сальмонельоз, грип та ін), то, можливо, лікар призначить прийом антибіотиків в уколах або таблетках. Зазвичай курс антибіотиків триває від 2 до 4 тижнів. При сильних запаленнях уколи можуть проводитися прямо в суглоб. У міру зменшення запалення, необхідно подумати про те, як відновити суглоби, щоб не втратилася їх рухливість. Це цілий комплекс заходів, що включає прийом хондропротекторів, вітамінів, фізіотерапевтичні процедури і лікувальну фізкультуру.

 • . 3

  Біль у суглобах буває від легкої, до дуже значної за інтенсивності, що не дає можливості пересуватися вдень і спати вночі. Щоб полегшити такий стан, необхідно знати, як зняти біль у суглобах. Зазвичай для цього використовують препарати групи неспецифічних протизапальних стероїдів (це може бути диклофенак або немесулід). Але слід враховувати, що ці препарати роблять побічна дія на слизову шлунка, тому під час їх прийому доцільно буде додати препарати з омепразолом.

 • . 4

  Якщо ж проблема з суглобом виникла після перелому, то після операції і зрощення кісток необхідно обговорити з лікарем, як розробити суглоб після перелому. Зазвичай для цього призначають лікувальний масаж, електрофонофорез і магнітотерапію. Важливе значення для розробки суглобів має виконання спеціальних вправ лікувальної фізкультури для суглобів з поступовим розширенням рухового діапазону.

 • . 5

  Люди із зайвою вагою набагато частіше відчувають проблеми з суглобами колін, адже на них практично доводиться весь весь вагу тіла. Зниження ваги до оптимального зможе як допомогти суглобам, так і благотворно вплине на весь організм. Своєчасна діагностика і лікування запальних захворювань організму знизить імунну навантаження з суглобів. Прийом таких протекторів як Хондроксид, сприяє відновленню хрящової тканини і рухливості суглоба. З віком проблеми з суглобами наростають, тому слід якомога раніше займатися профілактикою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :