Як лікувати суглоби пальців ніг відваром картоплі?

як лікувати суглоби пальців ніг відваром картоплі?

Вам знадобиться
 • Компрес з зеленого картоплі
 • Спиртова растирка з картоплі
 • Консультація лікаря
Інструкція
 • . 1

  У кожному будинку їдять картоплю, але далеко не всі знають, що це не тільки поживний продукт, а й дієві ліки від багатьох хвороб. У тому числі і від хвороб суглобів. Це артрит (зміна суглобової тканини) і артроз (запалення суглобів). Картопля застосовують при лікування різного роду запалень та інфекційних захворювань, нариви і навіть грибок. Далі наведені рецепти як лікувати суглоби пальців ніг, використовуючи картоплю.

 • . 2

  Компрес з зеленого картоплі. Всім відомо, що позеленіла картопля містить отрути і їсти її не можна. Але ця отрута — хороше знеболюючий засіб. Треба почистити таку картоплю від шкірки, натерти його на тертці і отриману кашку, підігрів, прикладати до запаленого суглобу, під поліетилен і пов’язку. Компрес залишають на ніч. І біль вщухне хвилин через 30. А якщо кашку (можна і звичайної картоплі) змішати з оливковою олією, то такий засіб допоможе як вилікувати грибок на пальці.

 • . 3

  Спиртова растирка з картоплі. З відростків пророслої картоплі можна зробити цілющий настій для растирки хворих суглобів. Відростки наполягають на горілці 3 тижня, потім настій втирають в уражені артритом місця. Настій можна приготувати і з квіток картоплі, з’єднавши 0, 8 літра водного настою квітів з 100 мл горілки. Цей настій витягає, в тому числі, і гнійні запалення, а значить як вилікувати нарив на пальці вже зрозуміло.

 • . 4

  Лікування запалень пальців ніг. Дуже неприємне гнійне захворювання — панарицій пальця. Виникає через попадання інфекцій в пошкоджені ділянки шкіри навколо нігтя. Коли ще немає нагноєння, панарицій пальця як лікувати за допомогою картоплі? Все тим же компресом з протертого сирої картоплі. Компрес міняють кожні 3 години. Адже картопля, як зазначалося вище, знімає запалення. Як виявляється, картопля незамінна річ не тільки на столі, але і при лікуванні шкірних запалень. І в тому, як лікувати артроз пальців ніг, запалених суглобів картопля теж незамінний.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :