Як лікується при отруєнні: швидка допомога

як лікується при отруєнні: швидка допомога

Вам знадобиться
 • Бригада «швидкої допомоги»
 • Тепла вода
 • Активоване вугілля
 • Клізма
 • Відвар кропу з медом
Інструкція
 • . 1

  У разі харчового отруєння необхідно надати першу допомогу потерпілому людині. Способи, як лікується при отруєнні, в першу чергу спрямовані на очищення шлунково-кишкового тракту і запобігання ймовірного зневоднення. Блювота — природний симптом при інтоксикації організму. Рекомендується прискорити процес виведення шкідливої речовини, приймаючи спеціальні сорбенти і випиваючи великий об’єм води. Звертатися в швидку допомогу слід при перших ознаках нездужання.

 • . 2

  До приїзду медичної бригади потрібно постійно давати людині воду з невеликим додаванням перманганату калію. Показано приймати сорбент кожні два-три години. Якщо з часу отруєння минуло кілька годин, бажано провести очищення кишечника за допомогою клізми. Завдання домашніх — постаратися повністю очистити ШКТ хворого від токсичної речовини. Завдання, як відновитися після отруєння, вирішуватиметься професійними медиками в умовах стаціонару.

 • . 3

  На жаль, якість винно-горілчаної продукції до цих пір знаходиться не на висоті. Випадки отруєння сурогатами — не рідкість. Тому, напередодні святкових днів варто заздалегідь ознайомитися, як лікувати алкогольне отруєння. Людини, що знаходиться в несвідомому стані потрібно, якомога швидше доставити в найближчий госпіталь. Якщо людина перебуває у свідомості, йому проводять промивання шлунка. Можна напоїти постраждалого міцним кавою або чаєм з кількома ложками цукру для стабілізації дихальної та серцево судинної систем.

 • . 4

  При будь-якому отруєнні показано вживання сорбенту. Найдоступнішим і досить ефективним вважається активоване вугілля. Придбати його можна практично в будь-якій аптеці. Інструкція, як пити вугілля при отруєнні, досить проста. Приймають одночасно 3 — 4 таблетки, запиваючи великою кількістю теплої води. Якщо засіб знаходиться у вигляді порошку, рекомендована доза вказується на упаковці. При невеликому отруєнні сорбент приймають двічі на день протягом трьох діб з моменту отруєння до повного зникнення симптомів.

 • . 5

  Найчастіше, харчове отруєння провокує підвищення температури. У цьому випадку допоможуть народні рецепти, як збити температуру при отруєнні. Досить ефективною дією володіє відвар кропу з натуральним медом. На кожен зайвий градус рекомендовано випивати літр даного засобу, що, до речі, допомагає очищенню організму і запобігає її зневоднення. Можна приймати вітамін С з розрахунку 1 грам на годину.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :