Як ліпити пироги: прості способи

як ліпити пироги: прості способи

Вам знадобиться
 • Тісто для пиріжків
 • Начинка
 • Гострий ніж
 • Скалка
Інструкція
 • . 1

  Здається, що ліплення пирогів — заняття не надто складне, але на ділі виходить, що начинка стрімко витікає і псує готову страву підгорілими ділянками. Як запобігти «катастрофу»? Необхідно користуватися перевіреними способами підготовки тіста і наповнювача, а також кращими способами їх защипування та приготування, тоді проблема — як ліпити пиріжки, не стоятиме так гостро.

 • . 2

  Отже, на початку необхідно взяти правильне тісто, яке повинно готується на основі води, тоді воно точно буде не липким і досить еластичним, що є головною складовою успіху вдалого пирога. По-друге, потрібно використовувати ту начинку, яка не буде занадто рідкою. Для цієї мети в ягідні наповнювачі рекомендується додавати картопляний крохмаль для загустіння.

 • . 3

  Простіше буде тим господиням, які вирішують завдання — як спекти пиріг в мультиварки, так як в цьому випадку наповнювачу просто не буде куди «тікати». Після того, як начинка і тісто будуть готові, можна приступити до процедури ліплення. Досвідчені кулінари радять розгортати тісто якомога тонше, щоб начинки в пирозі було більше, це зробить блюдо смачніше. З тіста товщиною близько 0, 5 см потрібно вирізати кружки, а на середину викладається начинка і пиріжок закривається. Цей варіант підійде і для вирішення завдання — як спекти пиріг з капустою.

 • . 4

  Цей прийом ліплення пиріжків дозволяє отримати з дріжджового та бездріжджового тіста пироги у формі овалу або кола. Одним із дієвих способів поділу тесту на пиріжки, можна вважати формування джгута, від якого відрізаються або відриваються потрібні за розміром шматочки. Пиріжок отримує форму овалу в тому випадку, якщо після його закриття злегка придавити рукою зверху, надаючи йому форму човники.

 • . 5

  Є спосіб як защипати пиріг, отримавши продукт квадратної форми. Цей варіант підходить для листкового тіста, яке розкочується качалкою, з наданням йому квадратної або прямокутної форми. Фахівці рекомендують не робити тісто тонше 5 мм, інакше готовий виріб може порватися. Для поділу тесту на порційні квадратики потрібно гострий ніж, після чого начинка загортається в квадрат по типу «листа». Про наповнювачі потрібно подумати ще до того, як поставити тісто на пироги, інакше результат буде не найсмачнішим.

 • . 6

  Цікавий спосіб ліплення пирогів з листкового тіста — створення «мішечків». У цьому випадку з квадратних заготовок можна створити таку форму пиріжка, яка не розвалиться ні за яких обставин. У середину викладається начинка, а вільні частини квадратика піднімаються вгору і з’єднуються. Дотримуючись всі перераховані вище правила, можна створювати справжні шедевр кулінарії на власній кухні! .

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :