Як літають літаки?

як літають літаки?

Вам знадобиться
 • Знання з фізики
 • Спостережливість
Інструкція
 • . 1

  Чи часто ви ставите питаннями, як рухається машина, як літають літаки і багато іншого? Техніка завжди цікава. Однак не кожен знає відповіді на багато процесів, які відбуваються навколо нас. Втім, політ літака — цілком просте явище, яке грунтується на основних законах і принципах фізики. Зокрема, політ літака залежить багато в чому від повітря і підйомної сили повітря.

 • . 2

  Але для того, щоб спрацювало дане правило, необхідна висока швидкість розгону транспорту. Приміром, як літають літаки? Під час руху, завдяки особливій формі крил, повітря поверх них формується розрядженим, а під ними — стислим. Таким чином, працює сила підйому, яка і піднімає авіатранспорт в повітря. При цьому швидкість літака повинна підтримуватися на одному рівні.

 • . 3

  Додаткове вплив робить сила тяги, яку створюють пропелери. Вони розсікають повітря на швидкості, таким чином роблячи його м’яким і придатним для польотів. Погляньте, як летить літак в небі, і ви помітите, що ніс літака зазвичай завжди трохи піднятий. Це необхідно, щоб розсікати повітряний простір, який на високій швидкості подібно кам’яній стіні.

 • . 4

  Особлива конструкція і закони фізики — все це в купе створює ідеальні умови для польоту літака. Так пересуваються всі види авіатранспорту. Тепер ви зможете легко відповісти своїм дітям на просте питання про те, як і за рахунок чого літає літак.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :