Як ловити карася навесні?

як ловити карася навесні?

Вам знадобиться
 • Снасті
 • Наживка
 • Глина
 • Невеликий прикорм
Інструкція
 • . 1

  Багато хто любить риболовлю, багатьом подобатися бути на природі, серед спокійній лісовій тиші. Однак ловля риби — це не просто закидання вудки в озеро чи річку, рибалка — це ціла наука, яка має безліч факторів, що впливають, таких як погода, час дня, пора року, місце, і навіть шум навколо місця, де відбуватиметься сама риболовля. Наприклад рибалка, після того як тільки зійшов лід, може доставити безліч позитивних емоцій. Навесні у багатьох місцях, досить просто, якщо знати як, можна виловити карася. Як ловити карася навесні? Є кілька простих основ, завдяки яким успіх практично забезпечений.

 • . 2

  наточив гачки звичайно можна і самому, але набагато простіше (за витратами часу) їх купити, адже гострий гачок — максимальний шанс зловити рибу. Тому як карась, що вийшов з анабіозу, починає шукати собі їжу, в той же час не так сильно пручаючись при спробі вижити (риба ще сонна, повільна). Сам прикорм бажано зробити кольори потаємні, із середнім, а краще великим помелом, по можливості з найменшою кількістю добавок. Виняток аромат конопель. Само собою, в прикорму повинен бути і мотиль. Глину з місця риболовлі (прямо біля водойми) слід прикріпити до наживки, це додати липкості, яка знадобитися в каламуті.

 • . 3

  Перше що потрібно пам’ятати, як ловити карася навесні, це те, що риба буде реагувати більше всього на хробака, опариша і звичайно ж, на мотиля. Що стосується снастей, то не важливо, яка буде використовуватися, важлива наявність окремих моментів. Наприклад, якщо восени волосінь повинна бути 0. 3 — 0. 34, то навесні це забороняється! Навесні краще використовувати 0. 14 — 0. 15, як показує практика після «зимової сплячки» не до кінця прокинувся карася це цілком втримає.

 • . 4

  У підсумку можна укласти наступне. Необхідно користуватися делікатною снастю, додавати прикорм з мінімальною ароматизацией, використовувати не просто наживки, а їх комбінації, додавати грунт (глину).

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :