Як ловити раків раколовки?

як ловити раків раколовки?

Вам знадобиться
 • Приманка
 • Раколовки
 • Лісочка
Інструкція
 • . 1

  Безсумнівно, ловля раків на рибалці — одне з найбільш цікавих і захоплюючих занять. В даний час багато досвідчені рибалки готові поділитися унікальними способами лову раків і розповісти про особливості їх приготування. Перед тим, як ловити раків за допомогою вподобаного способу, слід ознайомитися з особливостями їх поведінки і обчислити кращі місця для установки пасток.

 • . 2

  Важливо пам’ятати, що основний період активності раків триває від настання вечірніх сутінків і до світанку. Однак, у більшості випадків активність раків знижується вже після опівночі. Ідеальний варіант для лову раків — теплу пору року, ніч і дощова погода. Отже, перший крок — вибір відповідного місця. Ловля раків раколовки — один з найстаріших і простих способів забезпечити себе найкращою закускою до пива.

 • . 3

  Класична раколовка являє собою невеликий металевий обруч, який обтягнутий щільною сіткою з невеликими осередками, з яких у подальшому не можуть вилізти спіймані раки. Важливо пам’ятати, що в чистій воді марно ставити ці пастки днем, тому що їхня активність у цей час практично нульова. Багато починаючі рибалки часто задають питання «як ловити раків раколовки?».

 • . 4

  Принцип лову за допомогою цього простого винаходу такий: приманка поміщається в центральній частині пастки. Раки повзуть до приманки і потрапляють в раколовку, з якої вже неможливо вибратися. В якості приманки можна використовувати будь-які продукти, що видає сильний запах, звичайно це — сире м’ясо, хліб з часником і т. д. Пастки можна розставляти пізнім вечором, а на світанку можна пройтися берегом і зібрати їх.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :