Як ловити раків?

як ловити раків?

Вам знадобиться
 • Ракаловкі
 • Приманка
 • Лісочка
Інструкція
 • . 1

  Раки — явна ознака того, що вода у водоймі чиста. Крім першокласного індикатора, раки є ідеальною закускою під пиво. Так само цей делікатес використовується при приготуванні різних страв вищої культури. Досвідчені рибалки використовують безліч способів, які допомагають наловити раків. Для того щоб забезпечити себе найкращою закускою до пива, буде потрібно відправитися на найближче водоймище, спеціальна приманка і класична «раколовка».

 • . 2

  Отже, далі наведено кілька простих порад про те, як зловити раків і приємно здивуватися пристойному улову. Насамперед, необхідно визначити ідеальне місце для лову. Раки переміщуються в залежності від освітленості води. Основний період активності раків — нічний час доби або сутінки. Ставити пастки в денний час не слід, так як раки воліють в цей період затишні і темні місця в недоступних місцях у водоймі.

 • . 3

  Важливо пам’ятати, що оптимальний час для лову — це вечір, але вже після опівночі їх активність значно знижується. Так само не слід виходити на рака в грозу, краще всього в теплі ночі або під час дощу. Наступний етап розділу «як ловити раків» передбачає перейти до установки пастки. Класична «раколовка» являє собою невеликий металевий обруч, стягнутий сіткою з невеликими осередками.

 • . 4

  У ролі приманки можуть виступати шматочки сирого м’яса, або хліб, натертий часником. Принцип дії пастки досить простий — раки повзуть до центру пастки, де лежить приманка, а потім потрапляють в «раколовку». Найоптимальніший час установки пастки — вечірні сутінки, а рано вранці можна піднімати «раколовки» і насолоджуватися непоганим уловом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :