Як ловити рибу на море: правила та особливості

як ловити рибу на море : правила та особливості

Вам знадобиться
 • Снасті
 • Вудки
Інструкція
 • . 1

  Морська рибалка значно відрізняється від річкової або лову на ставку. По-перше, досить важко знайти відповідне місце, де риба буде добре клювати. По-друге, потрібно спеціальні навички і знання, які неможливо отримати, якщо займатися тільки річковий риболовлею. Людина, яка живе далеко від моря, навряд чи зможе вдало ловити рибу, навіть якщо у нього багато теоретичних знань. Перед тим, як ловити рибу на море, потрібно обзавестися спеціальними снастями та обладнанням. Вудки необхідно вибирати надійні і потужні, адже досить важко передбачити, яка риба потрапить на гачок.

 • . 2

  Щоб зловити рибу в море, потрібно ловити з човна, яхти або катера. Так як на морі відбуваються постійні відливи і припливи, то поблизу берега риба практично не водиться. Однак, досвідчені рибалки ловлять і з берега і домагаються прекрасних результатів. Ловити рибу на море любителю, який цим займався тільки на річках і ставках також складно, як підсікати рибу рибалці-початківцю. Щоб ловити з берега, необхідно знайти скелясті береги або тихі заводі, де глибина набагато більше, ніж в інших місцях, і риба звідти ніколи не йде. Не варто катувати щастя поруч з великими містами і галасливими селищами, краще вибрати невелике село або село в тихому районі.

 • . 3

  Більшість досвідчених рибалок, які заробляють на лові риби, воліють мережі. Але для рибалок-спортсменів кращий варіант — це вудки. Перед тим, як ловити рибу сітками, варто вибрати більш цікавий варіант — вудки, але при цьому важливо використовувати самі надійні та якісні гачки і волосінь, інакше їх може роз’їсти морська сіль. Через це всі снасті і приладдя для риболовлі необхідно промивати чистою водою. Розмір волосіні — від 0, 2 мм, а гачків — від шостого розміру.

 • . 4

  Звичайно, варто потурбуватися і про власну безпеку. Не варто виходити у відкрите море на ненадійному судні і на самоті. Як зробити підгодівлю для риби, щоб залучити саме ту різновид, яка потрібна, а не отруйних чи хижих особин? Про це варто читати не тільки в теорії, а й розпитати місцевих рибалок. Не варто рибалити під час припливів, це небезпечно для життя. Але, якщо все-таки хочеться ризикнути, то потрібно зупинити свій вибір на приливної вудці, а не поплавковою.

 • . 5

  Щоб правильно використовувати таку різновид вудки, її встановлюють під час шторму. Завдяки своїй структурі, вона здатна витримати будь-які кліматичні умови. Перевірити її також легко, як зробити приманку для риби. Стежити за нею постійно не потрібно, буде достатньо перевірки через кілька годин. У період відпливу її можна закинути, а потім зміцнити на брилі, почекати, поки почнеться штиль, а потім повернутися і перевірити улов.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :