Як ловити рибу на спінінг?

як ловити рибу на спінінг ?

Вам знадобиться
  • Блешнити
  • Фідер
  • Прикормка
  • Ароматизатори
  • Весняний лов
  • Відпочинок
Інструкція
  • . 1

    Спінінг — найбільш спортивна і добутлива снасть, якщо рибалка збирається ловити середню і велику рибу. Залежно від того, для чого саме використовується спінінг, передбачається і його оснащення. Якщо мова йде про лов на блешню, то волосінь вибирається тонший ( 0, 25 — 0, 4 мм), відповідно до неї, залежно від виду риби, набувається набір блешень і інших штучних приманок (воблери, девони, джиг-головки, твістери, віброхвости і так далі). Ну а якщо спінінг буде служити для донної снасті, то діаметр волосіні варіюється від 0, 25 до 0, 6 мм, знову ж таки, в залежності від постановки питання, як ловити рибу на спінінг.

  • . 2

    Візьмемо другий варіант, що передбачає ловлю на донну снасть або, як це тепер називається, на фідер. У цьому випадку знадобиться визначитися, чи буде предметом лову лящ, карась і дрібний короп або в планах на найближчі вихідні значиться піймання трофейної рибини вагою від 7 кілограмів і вище. При лові карася, який в літню пору року прекрасно клює на фідер на великих і малих озерах, снасть можна вибрати тонший. Діаметр волосіні — 0, 25 — 0, 3 мм, гачки № № 4 — 7 по вітчизняній класифікації , невелике свинцеве грузило типу ложки або квадратна годівниця, як при лові коропа, якщо у водоймі ловляться як та, так і інша риба.

  • . 3

    Приїхавши на водойму, кожен рибалка в першу чергу думає про те, як підгодовувати рибу. Робиться це трьома основними способами. При першому, якщо передбачається ловля з човна, прикормка завозиться до передбачуваного «столу», на якому згодом будуть лежати приманки, а ще краще — до двох-трьох таким «столам». У разі, якщо клювання не піде на першому з них, можна спробувати удачі на другому. Другий спосіб також передбачає завезення прикормки з човна. Робиться це для точного попадання прикорму на «стіл». Третій спосіб — розкидання куль з підгодівлею руками або спеціальними пристосуваннями.

  • . 4

    При цьому не слід думати про те, як глушити рибу. Зрозуміло, що великі особини, перелякані шумом падаючих у воду куль або плескотом весел, можуть на якийсь час відійти в сторону. Однак, якщо підгодовування правильно замішана (ароматизаторів зараз для неї пропонується дуже багато, «мед», «ваніль» або «часник» додавати у відро для перемішування вирішує сам риболов), то в такому випадку успіх неминучий.

  • . 5

    Такий лов на фідер практикується вже незабаром після того, як до середині квітня зійде лід і очиститься вода. Ось тоді настає час для того, щоб подумати, як навесні ловити рибу. Куди саме податися, яку рибу ловити? І якщо ті ж карась і короп за краще починати «сезон» трохи пізніше, то лящ і крупний чебак прокльовується вже незабаром після сходу льоду. У цьому випадку оснастка потрібна ще тонше ( 0, 16 — 0, 25 мм), а для лову ляща застосовують спеціальні гачки з подовженим цівкою.

  • . 6

    Кожен рибалка сам для себе вирішує (або не вирішує) задачу, як зловити велику рибу. Можна, звичайно, обмежитися тією синицею, що завжди в руках, тобто рибою дрібніші. Безперечно, зловити її простіше. І тільки справжній любитель риболовлі здатний годинами чекати клювання крупного ляща. При цьому так звана «мішанина» з тіста, хліба та мятого картоплі може поступитися місцем перевіреної зимової «манки», мотилеві або опариша. Головне при лові на спінінг: не забувати про те, що це, перш за все, відпочинок. І провести його треба так, щоб в понеділок не виглядати замученим володарем нехай навіть самого трофейного екземпляра!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :