Як ловити рибу в ставку: особливості риболовлі

як ловити рибу в ставку : особливості риболовлі

Вам знадобиться
 • Ставок
 • Спінінг
 • Годівниця
Інструкція
 • . 1

  Рибна ловля — одне з найцікавіших занять, на який можна витратити весь свій вільний час. Найцікавіше в ній те, що навчиться ловити рибу дуже легко, але от стати асом в цій справі — неймовірно складно. Так що зараз ми поговоримо про те, як ловити рибу в ставку.

 • . 2

  Для початку треба усвідомити те, куди ви зібралися їхати. Якщо це водоймище, куди рибу запускають щороку, то, швидше за все, вам знадобиться спінінг, так як риба там, в основному веде не надто спокійний спосіб життя. Якщо ви відправляєтеся на ставок, де всі мешканці розмножуються природним шляхом, то варто взяти саму звичайну поплавкову вудку, бо часу вам знадобиться досить багато.

 • . 3

  Найцікавіше в риболовлі це те, що досягти своєї мети (зловити рибу) можна великою кількістю шляхів. Хтось любить використовувати наживку, хтось блешню, а хтось віддає перевагу все і відразу. Зараз ми усвідомимо те, як ловити рибу на годівницю. У цьому немає нічого складного, досить просто знати, яка риба водиться у водоймі, і взяти відповідну підгодовування. Найкращою ідеєю буде взяти відразу кілька видів наживки, щоб точно не помилитися.

 • . 4

  Як ловити рибу на блешню, швидше за все, знають усі. Зазвичай вона використовується для того, щоб принадити хижу рибу, яка подумає, що блешня — маленька рибка. Використовувати її краще всього разом зі спінінгом на платних водоймах, так як саме там може бути просто казковий улов.

 • . 5

  Незважаючи на свою незаконність, багато хто до цих пір цікавляться, як ловити рибу екраном — дуже просто. Достатньо лише залишити її на деякий час у місцях, де найчастіше водиться риба і через кілька хвилин можна йти і забирати її. Непотрібно пояснювати, як ловити рибу руками, ви зможете самі дістати її з сітки. Улов при цьому просто колосальний, але от отриманого від риболовлі задоволення — мінімум. До того ж, якщо вас застануть за використанням «екранної лову», то і змусять заплатити чималий штраф. А навіщо псувати відпочинок собі та іншим?

 • . 6

  Взагалі, під час риболовлі не можна бути жадібним. Якщо ви просто ловите рибу для задоволення, тоді ставку нічого не загрожує, але якщо ви почнете виловлювати рибу у величезних кількостях за допомогою браконьєрських пристосувань, тоді риби стане набагато менше і колись ставок може просто вимерти остаточно. Але приємніше кожні вихідні приїжджати на ваше улюблене місце, щоб виловити кілька окунів, а не за кілька днів повністю виловити всю рибу, залишивши за собою неживе озеро.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :