Як ловити харіуса на спінінг?

як ловити харіуса на спінінг?

Вам знадобиться
 • Вудка
 • Наживка
 • Водоймище
Інструкція
 • . 1

  На риболовлі для успішного лову важливі не тільки приманки і методики, а й обладнання. Від кожної деталі безпосередньо в деякій мірі залежить загальний результат, тому до спорядження, його сортування та вибору варто ставитися дуже відповідально. Кожен рибалка знає, що багато в чому успіх залежить від правильно підібраного вудилища.

 • . 2

  Якщо мова йде про передбачуване солідному улові, то варто вибирати ретельно оснастку і методи лову, щоб домогтися максимальної ймовірності успішного результату, тому поговоримо про те, як ловити харіуса на спінінг і на вудку. Перше, до чого треба підійти, це до вибору інструменту для лову, тобто до вудилища.

 • . 3

  Харіус досить своєрідна, благородна і складна в лові риба, тому, треба знати, чим ловити і як саме. Спершу-наперво про методики лову, тому що це не сильно впливатиме незалежно від вудилища і інших снастей. Харіус любить бурхливу і не стоячу воду, а так само це вельми активна, жвава і сильна риба, яка буде чинити опір усіма можливими методами.

 • . 4

  Тому варто заздалегідь підготувати волосінь і повідки до приманок, вибрати максимально міцні екземпляри, зав’язати міцні вузли і приманку або ж наживку кріпити добре, інакше є шанс того, що риба зірветься з гачка. Так що підсікання повинна бути впевненою, а проводка напористою і сильною, проте між тим і плавною, щоб не перенапружувати спорядження і не дати видобутку поплисти неспійманих.

 • . 5

  Але, крім технік і знань про рибу так само важливо і знати вимоги до спорядження, і не має значення, питання в тому, як ловити харіуса на вудку або як ловити його на спінінг. По-перше, треба підібрати вудлище і його тип вірно, а так само його параметри, такі як максимальне навантаження і міцність.

 • . 6

  Котушка повинна бути відповідна, щоб можна було легко робити проводку без витрат сил і можливості втратити улов. Гачки (для вудки) або ж приманки (для спінінга) можуть бути абсолютно різними, будь то чортики, стандартні, воблери, твістери, віброхвости, джиг-головки і так далі. У цьому домені не варто обмежувати себе, так як «хто шукає, той завжди знайде».

 • . 7

  Лісочка і повідці бажано мають бути максимально міцними, тому що харіуси можуть попадатися досить важкими, і щоб перестрахувати себе від розриву і інших бід треба брати раніше сказане до уваги. Якщо слідувати порадам вище, то будь-яка риболовля, навіть на харіуса, принесе тільки радість і успішний результат.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :