Як малювати піском на склі?

як малювати піском на склі ?

Вам знадобиться
 • Пісок
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Все настільки звикли бачити прекрасні піщані пляжі, що навіть не замислюємося про величезне значення піску в нашому житті. А адже без цього матеріалу не обходиться жодне, навіть саме невелике, будівництво. А річковий пісок використовується навіть при декоративних оздоблювальних роботах. Але пісок був не завжди, він утворюється в результаті природних явищ. Тому небагато відомостей про те, як виходить пісок.

 • . 2

  Процес утворення піску відбувається, як у різних водоймах, так і на суші. У результаті дії води і повітря на різні скельні породи останні поступово руйнуються на дрібні фракції, нерозчинні у воді. Саме сили природи руйнують те, що було створено самою природою. В результаті це процесу, коли-небудь, на Землі вже зовсім не залишиться гір, а буде тільки суцільний пісок. Але це в неозорому майбутньому. А поки пісок доступний нам, наприклад на пляжі. Саме там можна розважитися, якщо знати, як побудувати замок з піску.

 • . 3

  Для такої «будівництва» знадобиться вологий пісок, але при цьому місце будівництва не повинно розташовуватися дуже близько до води, інакше замок може бути просто змитий. За допомогою звичайного дитячого відерця можна виліпити різні башточки замку, шляхом перевертання відра з піском. Стіни краще всього вирівнювати рукою. Потім вежі потрібно з’єднати стінами. Після того, як пісок трохи підсохне, можна зробити різні вікна і ворота. Але найбільш захоплююче заняття-піщана анімація. А як малювати піском на склі?

 • . 4

  Для цього потрібен не звичайний пісок, а вулканічний, у якого особливо дрібне зерно. Але можна використовувати і просто річковий пісок. Знадобиться освоїти технологію малювання піском, виконуючи спочатку окремі елементи. Наприклад, коли фон малюнка буде світлим, то пісок потрібно випускати з руки тонкою цівкою, прорисовуючи межі окремих образів. Потім можна точно також зобразити більш дрібні деталі картини. Але для цього знадобиться ідеально сухий пісок. А як висушити пісок, щоб він не злипнувся в грудки?

 • . 5

  Для початку потрібно принести сам пісок з пляжу. Потім висипаємо вміст відра на деко, запалюємо духовку і сушимо пісок, періодично помішуючи його, щоб він сох рівномірно, при температурі 110 ° С. Після сушіння вимикаємо духовку і залишаємо пісок повністю остудити. Потім його потрібно просіяти через сито, щоб не тільки очистити пісок від різного сміття, але і виділити найбільш дрібні піщинки, з якими зручніше малювати. Але картини будуть більш яскравими, якщо вони намальовані кольоровим піском. Тому розповідається про те, як фарбувати пісок. Для цього найбільше підійдуть світлі піски. Ретельно промитий пісок потрібно висушити. Потрібно приготувати барвник. Для цього потрібно налити до половини будь-якої ємності окріп, додати трохи оцту і барвник. Потім у цей розчин потрібно висипати пісок, постійно помішуючи розчин, до тих пір, поки не буде витіснена вся рідина. Потім протягом доби потрібно сушити забарвлений пісок, висипавши його на аркуш паперу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :