Як малювати руни на тілі?

як малювати руни на тілі ?

Вам знадобиться
 • Натуральна фарба
 • Кулькова ручка
 • Швейна голка
 • Переклад знаків рунічного алфавіту
Інструкція
 • . 1

  Час рун. Все в житті давньої людини підпорядковувалося великому ритуалу. Навколишній світ був переповнений значеннями, як наш світ — рекламою. Самі тіла були знаками серед знаків і носили на собі відбитки, залишені світом духів. Для спілкування з цим світом потрібен був особливий мову. Різновидом його є руни — писемність стародавніх германців, якої так любили користуватися в Третьому рейху. У XXI столітті ми повертаємося до рун, очищеним від історичної пилу. Перш ніж думати про те, як малювати руни, потрібно врахувати, що накреслення ці повинні бути знищені через відпущений їм для роботи час. Тому категорично неправильним є нанесення на тіло татуювань у вигляді рун.

 • . 2

  Підготовка. Існуюча між тілом і всесвіту зв’язок сама диктує правила нанесення рунічних символів. 8 відповідних середнього світу рун пов’язані з областю серця. Решта 16, що належать до інших світів, можуть покривати людини, відповідно. Важливо пам’ятати, що за один раз не можна використовувати більше п’яти рун, щоб уникнути своєрідною «передозування». Відволікаючись від практик тіла, можна просто виготовити руни. Для цього підійде папір, осіннє листя, камінці. Головне, щоб матеріали були натуральними. Іноді руни процарапивают на тілі швейної (дезинфицированной) голкою. Можна вирізати руни на дереві, або нашкрябати на порізаних Рулетики з запеченої суміші борошна, води і солі. Відразу після накреслення руни, потрібно озвучити своє прохання і термін її виконання.

 • . 3

  Рунічне лист. Звернення до будь древнім ритуальним практикам — енергетична небезпека, тому так важлива обережність. Наприклад, існують дві, заборонені для зображення руни — Асгард (обитель богів) і Нел (вмістилище причин всього сущого). Як писати рунами? З рунічного алфавіту можна скласти слова, імена, чи формули, провідні до того чи іншого результату. Рунічні символи не повинні бути перевернутими. Пишуться вони без нахилу справа наліво. Вертикальні лінії чертятся зверху вниз, а діагональні — починаючи від точки їх зіткнення з горизонталями. Руні можуть бути «в’язаними», складатися в монограми (в цьому випадку допускаються перевернуті руни). Іноді потрібно активувати руни. Руни на тілі можна активувати диханням. Використання для цих цілей крові допускається тільки в складних ритуалах і тільки досвідченим практикам. Крім того, кров — речовина, яка в даному випадку необоротно об’єднає свого господаря з руной.

 • . 4

  Активність. Руни потрібно тримати при собі доти, поки ефект не стане явним. Руни на тілі, навіть нанесення простий фарбою, часто виразно відчуваються. Перш ніж займатися практиками, потрібно вивчити як виглядають руни. Скандинавські (або північні) руни являють собою схематичні зображення, що нагадують латинський алфавіт. Часто, після виведення монограми з рун виникають таємні знаки, яких не було спочатку. Така робота магічного листи, чинного крім волі того, хто ним користується. Важливо розуміти, що руни не є аналогом світських букв. Кожен рунічний символ стає поворотом людської долі, відображенням волі всесвіту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :