Як матері-одиначці отримати квартиру: поради юриста

як матері-одиначці отримати квартиру: поради юриста

Вам знадобиться
 • Свідоцтво про смерть чоловіка
 • Свідоцтво про народження дитини
 • Довідка з РАГСу
Інструкція
 • . 1

  Першої має право отримати нове житло та жінка, яка має статус одинокої матері. Самотня мати — жінка, яка має дитину, але у неї нету шлюбу, а відомості про батька дитини записані зі слів матерію. Точний батько не встановлений. У випадку, якщо жінка вийшла заміж і її чоловік усиновив дитину, вона не вважається матір’ю-одиначкою. І все-таки, як отримати одинокій квартиру? Кожна людина має право на реалізацію свого права на житло. Тому таким матерям треба звернутися із заявою в місцеву адміністрацію з пакетом документів. Цей пакет досить обширний. Вони повинні підтвердити її статус незаможної і що вона потребує поліпшення квартирного питання, а також у неї відсутнє власне житло. Щоб підтвердити свою малоімущественность, необхідно надати довідку про доходи з роботи.

 • . 2

  Як оформити допомогу одинокій? Жінці доведеться зібрати велику кількість документів. З цим пакетом документів їй доведеться звертатися в органи соціального захисту населення за місцем проживання. Органи розглядають звернення на протязі місяця, після чого виносять рішення про присвоєння статусу матері-одиначки. Тільки на підставі цього рішення жінка зможе скористатися пільгами і привілеями, передбачених для матерів-одиначок. Як отримати статус матері одиночки? Під час оформлення свідоцтва про народження матері, в РАГСі необхідно отримати довідку спеціального зразка за формою номер 25. Якщо мати одиначка звернулася із заявою в ЗАГС через якийсь час, то в РАГСі просто зобов’язані підняти документи і оформити довідку. Там працюють фахівці, які готові надати всю необхідну інформацію своїм клієнтам. Тому не варто втрачати шанс і задати всі запитання.

 • . 3

  Як звільнити матір-одиначку? Багато роботодавців не знають як вирішити дане спірне питання. Юристи його вважають одним з найскладніших в Трудовому законодавстві, адже не всі очевидно. Роботодавець має право поміняти умови договору в односторонньому порядку, якщо це передбачено договором. Ці зміни повинні бути обгрунтованими і працівник про них має дізнатися письмово не раніше, ніж за два місяці до вступу змін в силу. І як жити матері-одиночці? Адже більшість пільгових категорій громадян зловживають своїми правами. Преференції з боку держави не відіграють тієї ролі, яка призначалася спочатку. Колеги по роботі обтяжуються, після чого виникає багато скарг. Мати-одиначка — складний статус на все життя. Але при цьому ще не варто сильно навантажувати всіх інших. Все ж адже люди і готові прийти на допомогу. І безвихідних ситуацій не буває.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :