Як матеріалізувати думки?

як матеріалізувати думки?

Вам знадобиться
 • Стакан з водою
 • Позитивний настрой
 • Дзеркало
 • Віра
Інструкція
 • . 1

  Поставте перед собою скляний стакан, наповнений чистою водою. Зараз ви занурені у свої думки. Вас, напевно, турбує якась проблема. Уявіть, як ваша проблема розчиняється у воді. Занурте її всю туди, без залишку. Магічним властивістю володіє сила духу. Якщо ви сконцентруєтеся на певній проблемі, на своїй поставленої мети, вирішиться будь-яка, навіть найскладніша проблема.

 • . 2

  Дуже важливо при цьому ваш позитивний настрій. Неможливо щось змінити, якщо ви не вірите, не маєте мотивації. Часом людина може відмовитися від своєї мрії тільки тому, що не вистачає бажання продовжувати. А як же щодо «поборотися»? Приклавши ще трошки зусиль, сили волі, наполегливості, ви можете гори звернути. Часом те, що можна здійснити за лічені години, люди перетворюють на нездійсненну мрію.

 • . 3

  Все те, що з нами відбувається, добре чи погане, — результат наших думок, які ми посилаємо у Всесвіт. Думайте, перш за все, не над тим, як матеріалізувати думки, а які саме це думки. Вірте в це. Все в світі має свою певну хвилю. Все рухається, змінюється. Думка також можна назвати вібрацією. Ми надсилаємо свої думки в Космос у вигляді цього коливання.

 • . 4

  Думка породжує слово. І друге може вбити людину. Тому що всі володіє своєю енергією. Тобто все, що створює людина, робить він за допомогою думки. Налаштуйте свої думки, нехай вони будуть позитивними, оптимістичними, щасливими. Часто можна почути про те, що наші ми самі притягуємо до себе неприємності. Чим більше ми про них думаємо, тим частіше з нами відбувається щось неприємне. Відпочиньте від негативу.

 • . 5

  Частіше посміхайтеся собі. Часом це варто робити, дивлячись на себе в дзеркало. Тільки посмішка не повинна бути удаваною. Якщо ваша голова забита поганими емоціями цілий день, справжньою посмішки не вийде. Для початку потрібно про все забути. Пам’ятайте, що техніка матеріалізації думки здійснюється навіть у тому випадку, якщо ви до цього не готові і зовсім цього не бажаєте.

 • . 6

  Повернемося до склянки з водою. Сподіваюся, зараз ви чітко можете представити свою проблему на самому дні склянки. Можливо, вона придбала якусь незвичайну форму, що теж дуже добре. Випийте воду зі склянки. Таким чином, ви позбудетеся від своєї невдачі. Результат цього експерименту залежить тільки від того, наскільки ви вірите в це, наскільки ви самі готові усунути проблему. Можливо, вам просто приносять задоволення думки про те, що вас оточує тільки негатив.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :