Як мазати очі маззю: лікування кон’юнктивіту

як мазати очі маззю: лікування кон'юнктивіту

Вам знадобиться
 • Тетрациклін
 • Народний рецепт
Інструкція
 • . 1

  Мазь — просте слово, але не зовсім зрозумілий термін. Сучасна фармакологія пропонує широкий асортимент аналогічних товарів іменованих кремами, лосьйонами, гелями і виходить, що прийшовши в аптеку за потрібним препаратом, фармацевт вводить клієнта в подив, перерахувавши всі похідні. Виявляється, до сильнодіючих препаратів, з усього переліку відноситься мазь, діючі інгредієнти якої проникають в самий осередок захворювання, хоча і наноситься місцево.

 • . 2

  Як мазати очі маззю? Кон’юнктивальні препарати, не завжди випускають у формі крапель, маючи пастоподібний вигляд. Перевага мазей, це здатність довше затримуватися на поверхні «очі», і, отже, вони більш ефективні, ніж їхні аналоги. Нанести препарат можна двома способами, найбільш гігієнічним способом буде використання спеціальної лопатки, за допомогою якої можна закласти ліки за повіку, після чого варто закрити очей приблизно на хвилину. Так як користуватися цинкової маззю потрібно акуратно, особливо на ніжних ділянках шкіри, необхідно виключити її потрапляння на зіницю. Другий спосіб, пропонує відтягнути повіку і видавити з тюбика мазь, після чого покліпати, для оптимального результату.

 • . 3

  Для лікування захворювань очей, таких як кон’юнктивіт, офтальмологи найчастіше призначають наступні лікарські препарати у формі мазі: тетрациклін, левомітіцін, гентаміцин, хлорамфенікол і актуальний ацикловір. Знаючи як приготувати мазь з чистотілу, а точніше еліксиру, можна позбутися практично всіх очних хвороб. Йому по силу кон’юнктивіти (гострі бактеріальні, вірусні, грибкові, алергічні та хронічні), лейкома, ослаблення зору і ячмені. Головне знати пропорції і починати реабілітацію при появі перших ознак. Але не завжди самодіагностика буває точною, тому, щоб уникнути ускладнень, насамперед, необхідно звернутися до фахівця.

 • . 4

  Як застосовувати мазь Вишневського, якщо потрібно «вилікувати» ділянку біля очей? Попадання препарату в очі може викликати подразнення слизових оболонок, тому варто наносити дуже акуратно, а в іншому випадку промити великою кількістю води. Дьоготь, що входить до складу мазі є найсильнішим подразником, що може призвести до «сухості» в очах, а вона похідна кон’юнктивіту, який супроводжується неприємними виділеннями і почервоніннями.

 • . 5

  При лікуванні кон’юнктивіту актуальні препарати, що містять тетрациклін, так як наносити тетрациклінової мазь просто. Хоча загоїтись — процес, який приємним не буває, больові відчуття при нанесенні цього лікарського засобу зведені до мінімуму. Тетрациклінова мазь має м’яку консистенцію, жовтуватого кольору, яку легко закласти за віко та ефективне щадне дію на вогнища запалення, тому її призначають навіть новонародженим дітям при очних захворюваннях. Але, як і всі ліки, самолікування цим препаратом може викликати побічні ефекти, тому варто звернутися за призначенням до лікаря.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :