Як мотивувати співробітників на виконання плану?

як мотивувати співробітників на виконання плану?

Вам знадобиться
 • Співробітники
 • План
Інструкція
 • . 1

  Директор або ж просто начальник будь-якої компанії, незважаючи на те, як саме у неї структура, форма власності, якою кількістю працівників володіє, майже кожен день стикається з проблемою роботи його підлеглих не в повну силу. Іноді трапляється, що працівники навіть нехтують своїми обов’язками, причому найбільше такі випадки відбуваються в нижчому ланці персоналу. Звідси випливає необхідність розуміння начальником важливого моменту в управлінні, а саме, як мотивувати співробітників, щоб компанія не страждала і не несла збитків від непрофесіоналізму працівників (особливо нижчих рангів). Найчастіше робітники «нижчої» ланки дуже часто міняють місця роботи, тому такі люди зацікавлені в швидкому результаті при найменших зусиллях. Такий тенденції сприяє конкуренція сучасного ринку, через яку оплата роботи та її режим можуть постійно змінюватися (кожні рік, півроку).

 • . 2

  До того ж не виключено, що працівник такого рангу може на перших етапах своєї роботи працювати в декількох місцях, і через якийсь час у результаті він або вона перейде на інше місце роботи більш легке за його думку. Як утримати працівника, нехай навіть і не нижчої ланки, питання актуальне для будь-якої компанії. Тому як, пошук, співбесіда і навчання нового працівника, виходячи з витраченого часу, будуть більш невигідні, ніж навіть підняти зарплату попереднього працівникові. Хоча багато керівників абсолютно впевнені, що новий робочий, перший час, буде в 100%-ом випадку працювати більше, ніж старий. Однак на кожній роботі, навіть спеціально навчений заздалегідь людина, зможе моментально включитися в роботу, без стажування і додаткових інструктажів.

 • . 3

  Звичайно, такий метод принесе в більшості випадків користь, але проблеми в організації в якій постійно змінюється персонал, стануть більш скритними, і будуть накопичуватися як сніжний ком, з яким згодом буде дуже складно розібратися. Тому, краще подумати над тим, як перевірити співробітника, чи правильно він виконує свої обов’язки, якщо ні, то зробити так, щоб виконував, ніж звільнити його і шукати нових. Перша аксіома — підбір хороших, надійних кадрів, будь це навіть вантажник краще упевнитися в його зацікавленості працювати постійно. Атестація кадрів — це основоположна деталь. Вона — є показник ступеня по відповідності людини до роботи, на яку він наймається.

 • . 4

  Починаючи з першого дня, слід стежити за виконанням тих зобов’язань, які працівник повинен виконувати. Якщо привчити його, що кожен день норма повинна бути виконана, на підсвідомому рівні робочого з’являться стандарти, які він якщо і буде порушувати, то тільки в крайньому випадку. Метод заходу у разі порушення цієї основи працівником — це не вибір покарати або покарати, це вибір — як покарати співробітника. Інакше ж в майбутньому йому буде складно довести, що він зневажливо ставитися до своєї роботи (адже раніше йому ніхто про це не говорив). Якщо регулярно стежити і фіксувати належним чином інформацію про результати діяльності підлеглих, то керівнику буде набагато простіше орієнтуватися в прийнятті рішень з управління персоналом, за допомогою виключно своєю об’єктивної оцінки подіям.

 • . 5

  Постійно вказуючи на помилки працівників і розумному припиненні цих помилок, а також в акцентуванні уваги співробітників на недоліки і поясненні як з цим розібратися, мотивація працівників буде поступово зростати. Правила «батога і пряника» не завжди дієві. Щоб мотивувати свого працівника, необхідно пояснити йому, що у разі виконання своїх зобов’язань у компанії буде потенційне зростання, а значить автоматично і у самого працівника з’являться перспективи на майбутнє зростання в кар’єрі, або до банальної набирання зарплаті.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :