Як можна керувати людиною на відстані?

як можна керувати людиною на відстані?

Вам знадобиться
 • Віра в свої сили
 • Терпіння
 • Старанність
Інструкція
 • . 1

  Для початку проведемо експеримент, щоб переконатися, що впливати на людину на відстані можна і це можна зробити навіть без будь-яких навичок. Просто подивіться на потилицю будь зацікавила вас персони. Дивіться пильно і досить довго. Зрештою, ви помітите, що персона, за якою ви спостерігали, почне обертатися, озиратися, шукати в натовпі саме Вас, саме ваш погляд.

 • . 2

  Отже, як же це назвати? Магія, телепатія, наука — що це? Тут точної відповіді, на жаль, немає. Якщо різні думки, а тому обмежуватися на одному не можна, а розглядати всі занадто довго, та й не потрібно. Втім, немає різниці, як це називається, головне результат. До речі не у всіх з першого разу вийде і «об’єкт спостереження» може, чи не обернуться, але тут вже треба тренуватися. Для отримання результату, важливо усвідомити, як можна управляти людиною.

 • . 3

  Тепер переходимо на більш складний етап. Установка контакту — це база, яку ми ускладнюємо командою. Наприклад: прогулюючись, знову виберіть об’єкт, дивіться в потилицю, але тільки тепер промовляйте «зупинись», «подивися на мене», «поверни наліво» і все інше в цьому роді. Відзначимо відразу, що буде нелегко, але ваше здивування буде набагато більше, після того, як людина вас послухається.

 • . 4

  І відразу маленька порада: не питайте людини, чому він зробив так чи інакше і тим більше не кажіть йому, що це ви вплинули на нього. По-перше, ви ризикуєте почути ряд не дуже хороших реплік, а по-друге, просто поставте себе на його місце і ви зрозумієте, що це буде виглядати безглуздо. Тому просто багаторазово повторюємо цю процедуру і закріплюємо отриманий досвід.

 • . 5

  Якщо у вас все виходить, тоді можна переходити до наступного етапу і остаточно даємо відповідь на питання: «як управляти людиною на відстані». Подумки представляємо близького для вас людини (з ними набагато легше налаштувати контакт) і дуже чітко подумки передаємо йому послання: «подзвони мені». Набагато краще якщо ви поставите НЕ словесну установку, а у вигляді образів.

 • . 6

  Іншими словами представите, як людина встає з дивана, набирає номер і дзвонить вам. Телепатія вимагає концентрації уваги. І не у всіх це вийде з першого разу, адже в нашому завантаженому світі, відключиться від всього заради однієї мети дуже складно. Самим універсальним методом для концентрації буде медитація.

 • . 7

  У даному матеріалі на даному пункті зупинятися не варто, та й до цього про це вже не раз було написано. До речі можна змусити не тільки подзвонити, але також і «випадково зустрінеться» при цьому попередньо подумки повідомте людині місце і час, також бажано в образах. Сподіваюся, ви отримали відповіді на всі питання, і ця стаття дала знання, які вам були цікаві.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :