Як можна красиво заплести чубок?

як можна красиво заплести чубок?

Вам знадобиться
 • Гребінець
 • Гель для укладання
 • Заколки
Інструкція
 • . 1

  Кожна жінка хоча б раз у житті пробувала вносити зміни в свою зачіску. В однієї це виходило вдало, у іншої — навпаки. Якщо Ви вирішили опустити чубок і зробили це, а відображення в дзеркалі Вас тепер зовсім не радує, то не варто засмучуватися. Чубчик адже можна відростити. Але на це піде досить багато часу? Що ж робити в такому випадку?

 • . 2

  В такому випадку чубок слід заплітати. Існує безліч різних способів, як можна красиво заплести чубок. Наприклад — заплітати чубок в кіски або джгутики. Виходить дуже красиво, робиться легко, часу на таку зачіску піде небагато і ніхто навіть не запідозрить, що десь тут була чубчик. Як можна красиво заплести чубок? Для цього існує декілька способів.

 • . 3

  Найперший, простий і зрозумілий з них — це джгутик. З чубка берете пасмо волосся необхідної величини і починаєте скручувати жгутиком. Чим далі Ви скручуєте пасмо, тим більше решти волосся чубчика Ви повинні додавати в джгутик. І так — поки вся чубчик НЕ БУДЕ скручена в симпатичний джгут, який слід в зачіску закріпити невидимками.

 • . 4

  Другий спосіб — це заплести Вашу чубок у французьку косичку. З чубка слід взяти пасмо волосся потрібного розміру, розділити її на три рівних прядки і почати заплітати звичайнісіньку косу. У міру плетіння додавайте в бічні пасма вільні волосся з чубчика з двох сторін. У результаті має вийти красивий, рівний, тугий колосок.

 • . 5

  Але якщо Вам більше подобатися стиль «а-ля роблена неакуратність», то можете злегка розтріпати Ваш колосок, і Ви отримаєте те, що Вам потрібно. Як можна заплести чубок в косичку «навпаки»? Переплітаються прядки точно так само, як і в попередньому способі плетіння, тільки пасма в кісці переплітаються не зверху, а як би під низ.

 • . 6

  Точно таким же чином при кожному переплетенні прядок слід додавати вільні волосся. І можна точно так само витягнути кілька прядок для ефекту розтріпаності. Плетіння чубчика в однобоку косичку. Один з найсимпатичніших і найцікавіших варіантів плетіння чубчика. Все робиться так само, як і в попередньому способі, але вільні прядки додаються тільки в одну з бічних пасом.

 • . 7

  В іншу бічну пасмо кладеться частину волосся з тієї, що кладеться в середину. Це досить непросте спосіб, так що краще спробувати такий спосіб плетіння, керуючись навчальним відео. Все, що Вам потрібно — це трохи терпіння і вільного часу. Потренувавшись парочку раз, Ви навчитеся заплітати чубок не гірше професійного перукаря.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :