Як можна мило посміхатися?

як можна мило посміхатися?

Вам знадобиться
 • Уява
 • Дзеркало
 • Завзятість
Інструкція
 • . 1

  Для милої посмішки головне симетрія. Домогтися е дуже складно, якщо раніше ви ніколи не звертали на роботу м’язів обличчя під час посмішки. Щоб навчитися визначати симетрію підійдіть до дзеркала, уважно подивіться на свої губи і рот під час посмішки. Намагайтеся зробити свою посмішку максимально симетричною. Щодня тренуйтеся посміхатися біля дзеркала, так як в широкій посмішці беруть участь більше 40 м’язів, і запам’ятати їх не так вже легко. Тренуйтеся копітко, щоб зробити посмішку максимально красивою і симетричною.

 • . 2

  Наступний етап милої посмішки — це формування губ, для того щоб домогтися результату необхідно робити певні вправи для правильного формування. Підходимо до дзеркала, найкраще сісти, щоб максимально розслабитися. Далі щоб дізнатися, як мило посміхатися, пальцями необхідно трохи натиснути на краю своїх губ. Спробуйте знайти саму правильну для себе посмішку, ту, яка підійде вашій овалу обличчя. Запам’ятайте її.

 • . 3

  Пальці з країв губ відпускати не потрібно, тримайте їх. Запам’ятайте посмішку і знаходження пальців, порахуйте до 7 і відпустіть. Повторіть це кілька разів, фіксуйте і розслабляйте посмішку. Ваша усмішка не повинна втрачати свою форму, але якщо це все ж сталося, зробіть все спочатку. І так до тих пір, поки ваші м’язи особи не запам’ятають потрібну посмішку.

 • . 4

  Якщо ви закінчили вправу, закрийте очі на хвилину. Потім відкриваємо очі і повторюємо посмішку. Якщо посмішка збереглася, значить, ваша мила усмішка вдалася. Далі, щоб дізнатися, як можна посміхатися милою і гарною посмішкою, відчуйте свою природність і позитивність. Симетрія в усмішці, безперечно, відіграє важливу роль, але не менш значуще — це настрій в усмішці. Саме тому закладіть в свою посмішку максимально гарний настрій. Знати психологію теж не заважає в красивої усмішці.

 • . 5

  Коли будете сидіти перед дзеркалом і тренувати свою посмішку, згадуйте веселі та яскраві моменти з життя. Можливо, це буде народження малюка, про який ви довго мріяли, або перша зустріч з коханим. Саме в цей час людина відчуває багато емоцій, і посмішка утворюється сама собою.

 • . 6

  Слідуючи всім вищевказаним пунктам, обов’язково тренуючись, кожен день, ваша усмішка буде непереборна. Але не забувайте стежити за здоров’ям ваших зубів, це також відіграє важливу роль в милій усмішці. Правильний макіяж підкреслить вашу посмішку і зробить її найкрасивішою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :