Як можна навчитися читати думки?

як можна навчитися читати думки ?

Вам знадобиться
 • Терпіння
 • Тиша
 • Партнер по занять
 • Уважність
Інструкція
 • . 1

  Теоретично немає нічого неможливого в читанні думок на відстані. Думки — це невидимі нам хвилі, які, тим не менш, свою частоту. Мозок людини при великому бажанні і дотриманні деяких умов, здатний вловлювати ці хвилі. Раз ви вирішили навчитися майстерності читання думок, то відразу налаштовуйте себе на тривалий процес. Вам доведеться багато тренуватися, щоб досягти результату.

 • . 2

  Насамперед вам треба повністю розслаблятися. Домогтися цього можна за допомогою деяких технік медитації. Ваше тіло повинно бути повністю розслаблене, а ваш мозок вільний від оточуючих вас звуків, запахів. Він повинен знаходитися як би в стані польоту. Коли ви зможете добитися повного розслаблення, можна ставити перед собою друге питання: «як можна навчитися читати думки?»

 • . 3

  Вам важливо зрозуміти, що навіть при знаходженні в стані повного тіла, мозок не перестає працювати, навпаки, його активність збільшується. Для того щоб проникнути в думки іншої людини, потрібно змусити свої думки слухатися вас. Інакше потік ваших думок не дозволить вам вловити ледве помітну хвилю чужої думки. Ви навчилися досягати повного спокою тіла, тепер навчитеся досягати повного спокою свідомості.

 • . 4

  Іншими словами, вам потрібно «заблокувати» свої думки. У голові повна тиша і порожнеча. Перший час, складно буде цього домогтися, але тренування допоможуть вам навчитися цьому. Повний спокій, легкість, відсутність думок. Закрийте очі, відчуєте рух повітря. Відчувайте, але не осмислюйте. Думок немає, вони вільно розлетілися в просторі. Тільки спокій і легкість …

 • . 5

  Як дізнатися думки людини? Якщо ви відчуваєте, що досить добре навчилися управляти своєю свідомістю, можете перейти до наступної сходинки. Цю вправу потрібно виконувати вдвох. Для початку попросіть про допомогу самого близької вам людини, з яким у вас багато спільного. Так вам буде легше. Сядьте навпроти. Розслабтеся. Попросіть вашого партнера максимально розслабитися і зосередитися на якомусь знайомому вам обом подію.

 • . 6

  «Заблокуйте» свої думки. Стан повного спокою … Ваш мозок здатний вловити будь-який рух, будь-яку хвилю … Ви вільні. Тепер спробуйте зловити думки свого партнера. Це як поштовх ззовні, ви відчуєте тиск, і вторгнення в свій мозок чужорідної думки. Якщо ви це відчули, зупиніть експеримент і поговоріть з вашим партнером про його думках. Тренуйтеся і все у вас вийде!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :