Як можна навчитися магії і стати екстрасенсом?

як можна навчитися магії і стати екстрасенсом?

Вам знадобиться
 • Дар яснобачення
 • Інструменти мага
 • Заговорені гроші
 • Фотографія коханої людини
 • Носовичок
Інструкція
 • . 1

  Дуже багато людей запитує як можна навчитися магії. У більшості випадків стати дійсно хорошим магом, екстрасенсом, відьмою або чаклуном дозволяє лише вроджений дар чи як говорять багато його власники — вроджене прокляття. Через брак останнього освоїти ази магії дозволить завзятість, наполегливість, постійне тренування інтуїції і як би це смішно звучало вміння вірити в чудеса.

 • . 2

  Цікавлячись питанням як зайнятися чорною магією слід точно бути впевненим у своєму рішенні. Бо цей шлях складається з трьох основних ланок. Найголовніше це тверда впевненість зв’язати свою долі з миром темної магії, і для того, що б знайти цю впевненість може знадобитися не рік і не два, а набагато більше. Другий елемент необхідний для практичного здійснення обрядів чорної магії потрібно набір особливих інструментів мага: вівтар, ритуальний ніж, магічна книга, карти Таро для передбачення майбутнього, церковні свічки та багато іншого. І третім останнім елементом на шляху до чорної магії є обряд посвяти, він може проводиться по-різному, але обов’язково іншим досвідченим магом.

 • . 3

  Володіння ж чорною магією на належному рівні, кажуть обрані, дозволить з легкістю вирішити багато проблем. Так, наприклад, продавцю або бізнесмену на питання як залучити клієнтів магія запропонує величезну кількість різних способів. Дуже дієвим вважається покласти першу виручку за день під прилавок наговоривши на неї: «Гроші до грошей, перший покупець прийшов, потроху за собою привів. Другий прийшов — десять привів, третій прийшов — весь світ за собою привів. Моїм словам — ключ, замок, а справі — урок! «. Робити можна в будь-який день, в конц дня виручку прибрати назад в касу.

 • . 4

  Але багато людей бояться вдаватися до послуг чорної магії, вважаючи за краще їй білу магію молитов і прохань особливо часто застосовуючи її в любовних справах. Біла магія як повернути коханого звичайно ж підкаже. Для наступного обряду буде потрібно церковна свічка і фотографія коханої людини. Опівночі тримаючи, запалену свічку в руці і дивлячись на фото 12 раз читається наступний змову: Встану я, молячись, білого світла боячись. До зорі не засну, Не розвести мені тугу. Біль моя, повертай до … (ім’я коханого), напади на нього тяжкої ношею, щоб не міг без мене він ні їсти, ні пити, тільки ім’я моє поминаючи. Після прочитання обпалити фото по краях свічкою, скропити святою водою і поставити у головах.

 • . 5

  Знає і магія як виконати бажання. Для цього буде потрібно наговорити на носовичок рівно три рази: «Буде виконано бажання моє велике духом допомоги Господньої, бо тим Господь допомагає, хто просить допомоги. Допомога прийде невідомими шляхами! і бажання моє реальністю обросте, подіями придбає шлях для здійснення, і духом Господнім дано мені буде те, про що прошу Його. Хустка зав’яжу, і буду чекати. Амінь »Хустка зав’язати вузлом і носити до виконання бажання, а потім спалити не розв’язуючи. У будь-якому випадку для того, що б всі змови і обряди працювали потрібні не тільки роки тренувань, а й безмежна віра. Головне це бути впевненим для самого себе, що йдеш по правильному шляху.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :