Як можна назвати шкільну газету?

як можна назвати шкільну газету?

Вам знадобиться
 • Положення про конкурс назв
 • Перелік рубрик
 • Навчальна література
Інструкція
 • . 1

  Останнім часом на базі шкіл все частіше можна зіткнутися з існуванням всередині шкільної періодики, в якій розписуються події з навчальної повсякденному житті, надаються умови конкурсів, оголошення про наборах в секції, майбутні свята і так далі . Якщо ви вирішили створити подібну газету, необхідно вибрати для неї відповідну назву. Як можна назвати шкільну газету — питання не такий вже складний, як може здатися на перший погляд. У разі вибору назви для шкільної газети доцільно використовувати такі слова як дворик … територія …, планета …, квартал …, країна … та інше. Ось можливі варіанти назв «Шкільний дворик», «Територія дитинства», «Планета умільців», «Шкільний квартал», «Країна знань» та т. д. Важливо, щоб назва шкільного друкованого видання не несло негативного відтінку. Так не підійде назва «двієчників ні» або «Школа по приколу».

 • . 2

  Організуйте конкурс серед учнів на кращу назву для шкільної газети. Як назвати шкільну газету, може підказати вам сам шкільний народ. Для цього буде потрібно всього лише влаштувати конкурс на кращу назву для шкільної газети. Важливо визначитися з віком, на який буде розраховане ваше друковане видання, перш ніж остаточно зробите вибір на користь того чи іншого назви. Перш ніж оголошувати про конкурс на назву шкільної газети, вам самим слід визначитися, які основні рубрики в ній будуть присутні. Ваша газета може носити спортивний, гуманітарну, математичну спрямованість, а може включати потроху все відразу. Назва газети має бути міцно пов’язано з її основним напрямком розповіді.

 • . 3

  Своєрідним продовженням конкурсу або його другим етапом може стати конкурс малюнків на кращу емблему для газети. Таким чином, ви не тільки привернете інтерес учнів до шкільного життя, а й розбудіть в них пізнавальну активність. Ще задовго до свого безпосереднього появи, газета заявить про себе дитячому шкільному колективу.

 • . 4

  Визначившись з назвою та рубриками шкільної газети, ви можете призначити відповідальних учнів для допомоги в зборі та наданні інформації для друку. Таким чином, механізм поширення вашого друкованого видання в маси запуститься сам собою і принесе багато користі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :