Як можна підписати листівку для свекрухи?

як можна підписати листівку для свекрухи?

Вам знадобиться
 • Гарна листівка
 • Ручка
 • Щире ставлення
Інструкція
 • . 1

  Оригінальні листівки, з гарним оформленням, серцевим побажанням можна купити практично в будь-якому магазині. В асортименті листівок величезна безліч тих, які адресовані конкретній людині, родичеві або просто знайомому. Легко дізнатися, як зробити листівку тітці, мамі чи подрузі, але, коли справа стосується свекрухи, то варто прикласти до неї трохи зусилля.

 • . 2

  Залежно від того, які стосунки у невістки зі свекрухою, підбирається сама листівка і, природно підпис до неї. У тому випадки, якщо відносини «натягнуті», то можна не думати годинами, а просто підписатися своїм ім’ям. Але будь-яка свекруха, наскільки б страшною вона не здавалося своєї невістки, розтане від того, якщо в підпису нареченої не буде лестощів, а відчується любов, тепло і повагу.

 • . 3

  Дуже велика різниця в тому, як підписати листівку другові або свекрухи, так як ці листівки повинні бути абсолютно різними. Теплою і оригінальною буде підпис: «Спасибі тобі за те, що ти народилася і подарувала мені свого сина, твоя улюблена невістка». Знову-таки не має ніякого значення відношення невістки, в першу чергу потрібно думати про те, що ця жінка дійсно подарувала їй чоловіка, а цінніше цього важко що-небудь знайти.

 • . 4

  Можна підписатися коротко: «Від дочки». У даній підпису немає зайвих слів, але стає зрозумілим, що свекруха замінила матір. Аналогічної буде також підпис: «Для коханої мами чи другої мами від дочки / невістки». Можна також дізнатися, як зробити листівку 3 d, на місці підпису зробити певний кишеньку з паперу, усередині якого тепло підписатися, тим самим продовживши найголовніший момент.

 • . 5

  Якщо у невістки є діти, то можна навчити їх тому, як зробити листівку для бабусі. Робота, зроблена дитячими руками, буде цінуватися довгі роки. Добре було б зробити листівку з дитячих малюнків, приклеїти до неї спільні фотографії і підписати: «Улюбленою бабусі», а для більш теплої підпису можна написати: «Якби не було тебе, я жила б без цих маленьких ангелів, спасибі, твоя невістка» .

 • . 6

  Всі ці методи допоможуть дати відповідь на питання, як можна підписати листівку для свекрухи. Найголовніше в будь-якого підпису, думати і згадувати тільки хороше, що пов’язує з винуватцем торжества. Будь листівка або подарунок повинні подаватись від чистого серця, а не для галочки. Саме тому важливо дарувати їх щиро і радувати зрадника навіть такої маленької нісенітницею, як підписом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :