Як можна пити пиво з користю для здоров’я?

як можна пити пиво з користю для здоров'я?

Вам знадобиться
 • Живе пиво
 • Пивний кухоль
 • Холодильник
 • Почуття міри
Інструкція
 • . 1

  Пити пиво чи не пити? Питання абсолютно риторичне. У даному випадку мова йде про те, що якщо хтось не любить пиво, то спеціально пити його зовсім не потрібно. Адже те, що не приносить задоволення, навряд чи принесе користь, у всякому разі в довгостроковій перспективі. А от якщо пиво подобається, то задатися питанням про те, як можна пити пиво, просто необхідно.

 • . 2

  Насамперед, пиво потрібно правильно охолодити. Найбільш відповідною температурою для цього популярного напою вважається 6 — 8 градусів за Цельсієм. Для того, щоб досягти потрібного ефекту зовсім не потрібно купувати термометр або шукати в Інтернеті інформацію про те, як заморозити пиво. При сильному охолодженні воно втрачає свій спокусливий смак. Тому нижня полиця холодильника — це все що вам потрібно.

 • . 3

  Крім того, що саме пиво має бути живим, краще нефільтрованим і бажано темних сортів, закуска для нього повинна бути йому під стать. Не варто зловживати солоною рибою або чіпсами. Краще заздалегідь з’ясувати, як приготувати грінки до пива і приготувати закуску самостійно, уникаючи синтетичних інгредієнтів. А наливати пиво найкраще в спеціальну пивну кружку. Пити пиво з бляшаної посуду небажано.

 • . 4

  Якщо хочеться, щоб пиво дійсно приносило користь здоров’ю, то обов’язково слід враховувати як мінімум два найважливіших чинники: помірність і якість. Пити пиво найкраще перед сном і не більше 0, 6 літра. У цьому випадку пиво надасть розслабляючий і заспокійливий ефект, і дозволить добре виспатися. Що стосується якості продукту, то для здоров’я переважніше натуральні сорти пива. Краще дізнатися, як зварити пиво вдома або купувати його в міні-пивоварнях.

 • . 5

  Справжнє якісне пиво багате вітамінами і мікроелементами, а що міститься в ньому натуральний хміль надає благотворний вплив на шкіру, волосся, обмін речовин і нервову систему. Для того, щоб пиво доставляло не тільки задоволення, але й користь, потрібно знати, як перевірити пиво на якість. При покупці слід оцінювати етикетку, колір, запах, а головне — піну. У здорової пива вона схожа на сметану. Пити пиво потрібно з задоволенням, тільки тоді воно піде на користь.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :