Як можна поліпшити пам’ять: вірні способи

як можна покращити пам'ять: вірні способи

Вам знадобиться
 • Пам’ять
 • Концентрація
Інструкція
 • . 1

  Як можна поліпшити пам’ять: вірні способи. Пам’ять — це «місце», де людина і всі живі істоти зберігають інформацію про свій досвід. Причому на можливості пам’яті впливають три складових: потенціал, дарований природою, поточний стан пам’яті і її натренованість.

 • . 2

  Як можна покращити пам’ять? У першу чергу потрібно правильно харчуватися. Раціон повинен бути багатий рибою і дарами моря, рослинними оліями і злаками. Бажаючи щось запам’ятати, потрібно зосередитися на самому процесі запам’ятовування, уважно слухати і обдумувати інформацію. Не завадить провести паралель з власними подіями в житті. Якщо потрібно запам’ятати число, його необхідно представити у вигляді рослини, тварини або неживого предмета.

 • . 3

  Як поліпшити пам’ять перед іспитом? Можна готуватися до іспитів під аромат ефірних олій: додати трохи розмаринового, лимонного або м’ятного масла в аромалампу, потім вдихаючи приємний запах. Заучування — це ненадовго, щоб отримані знання відклалися в пам’яті на все життя, потрібно малювати перед очима образи й переказувати текст своїми словами.

 • . 4

  Як розвинути слухову пам’ять? Перед сном, лежачи в ліжку, потрібно уважно прислухатися до оточуючих звуків і спробувати зрозуміти їх походження. Корисно також відтворювати почуте напередодні в розумі. А можна тренуватися за допомогою магнітофона. Включити добре знайому пісню, прослухати початок і натиснути на стоп. Тепер подумки продовжити її.

 • . 5

  Як розвинути феноменальну пам’ять? Необхідно постійно свою пам’ять тренувати: заучувати вірші, вирішувати кросворди і головоломки, читати відповідну літературу і вибірково ставитися до інформації, тобто намагатися запам’ятовувати тільки те, що цікавить, і пропускати повз вуха те, що не принесе ніякої користі.

 • . 6

  Як поліпшити концентрацію і пам’ять? Перед будь-якою справою потрібно розслабитися і зібратися з думками. Повноцінно сконцентруватися можна тільки в тому випадку, якщо робити тільки одну справу. При цьому корисно відгородитися від усього іншого «скляним ковпаком» і використовувати тільки один орган почуттів в конкретний проміжок часу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :