Як можна познайомитися з хлопцем?

як можна познайомитися з хлопцем?

Вам знадобиться
 • Чарівність
 • Шарм
 • Кокетування
 • Чарівний зовнішній вигляд
 • Сексуальність
 • Сміливість
 • Хитрість
Інструкція
 • . 1

  Здавна так повелося, що чоловіки звикли вважати себе завойовниками. Саме вони самі хочуть обирати і діяти першими. Але за маскою воїна іноді ховається страх, невпевненість або розгубленість. Чоловіки дуже боятися, що зачеплять їх самолюбство, тому вони не завжди готові першими зробити крок на зустріч. У такому випадку дівчата повинні їм підказати. Чоловік, помітивши сигнал, відкине всі сумніви, розпрямить плечі і галантно почне бесіду.

 • . 2

  Привернути увагу чоловіка можна декількома способами. Це грайлива посмішка, зацікавлений погляд, чи, може, навіть підморгування. Іноді й цих сигналів молодому людині не достатньо. У такому випадку необхідно трохи зімпровізувати. Як відомо, сильна половина людства дуже рідко відмовляє в допомозі тендітній дівчині.

 • . 3

  Всі дівчата чудово розуміють, яку роль при знайомстві грає зовнішній вигляд. Якщо їх супутник ще може собі дозволити проявити деяку неохайність, то ось до дівчат, на жаль, це не відноситься. Манікюр, педикюр, стрижка, епіляція — ось далеко не повний список основних заходів. У нього ще слід включити обов’язкове відвідування фітнес-студії. Але навіть дотримання такого жорсткого графіка не гарантує швидке досягнення мети.

 • . 4

  А ось знайомляться не тільки на вулицях, кіно, дискотеках або театрах. У наш час познайомитися можна і в іншій країні або навіть через Інтернет.

 • . 5

  Безумовно, курортні романи користувалися і будуть користуватися популярністю. Чоловіки не скупляться на компліменти, отримуючи у відповідь посмішки красивих дам. Познайомитися на пляжі дуже просто. Досить запропонувати молодій людині скласти компанію зіграти в бадмінтон.

 • . 6

  А ось знайомства в Інтернеті можуть таїти в собі небезпеку. Звичайно, немає сенсу боятися писати першою. Але будь-яке відповідь лист має бути прочитано з невеликим недовірою. Саме користувачі-письменники найчастіше виявляються шукачами сексуальних утіх. Чоловікам, які насправді розташовані до серйозних стосунків, іноді буває складно висловити свої думки, почуття і емоції через електронний лист.

 • . 7

  Найлегше познайомитися в клубі. Але варто пам’ятати, що в таких закладах конкуренція виявляється на висоті. Красуні ні 1:00 витрачають на те, щоб увага чоловіків була прикута саме до них. Але іноді дами забувають про те, що гарний зовнішній вигляд ніколи не поєднується з алкоголем. Якщо долає страх першої зробити крок, то немає сенсу боротися з ним за допомогою коктейлю, вина або вже тим більше горілки. Побороти нерішучість допоможе невеликий сеанс аутотренінгу.

 • . 8

  Знайомитися можна не тільки на вечірках. На роботі, в університеті або на курсах дуже часто вдається почати цікаве спілкування. У такому випадку зав’язати розмову досить просто. Необхідно підійти до молодої людини і попросити його допомогти з вирішенням якої-небудь проблеми. Так, це може бути складання звіту, допомога з домашнім завданням або проходження попереднього тесту. Спільна справа об’єднує людей, що дозволяє краще дізнатися характер одне одного.

 • . 9

  Іноді дівчата воліють виходити «на полювання» великою компанією. У такому випадку шанс познайомитися з компанією молодих людей досить великий. Але іноді виходить так, що на одного чоловіка спрямовані погляди відразу декількох подруг. Виникає ризик того, що дружба переродитися у сварку, а кращі подруги перетворяться на ворогів. Перш ніж стати частиною жіночого колективу, необхідно представити кожну з подруг як потенційну суперницю. Після чого стане ясно, чи є сенс бути в компанії чи краще діяти поодинці.

 • . 10

  Коли самотність починає вже переслідувати, то настає час для здійснення радикальних заходів. Змінюється робота, графік і стиль життя. Слід переглянути манеру спілкування, поведінка, характер. Багатьом жінкам допомагають спеціальні тренінги або семінари. Іноді вони виявляються тільки марною тратою часу, сил і грошей, але деяким дівчатам семінари відкривають двері нового життя. Необхідно пам’ятати, що жіночність, омана і шарм завжди повинні супроводжуватися крапелькою недовіри поряд з обережність.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :