Як можна прикрасити сад і город?

як можна прикрасити сад і город?

Вам знадобиться
 • Рослини
 • Матеріали
Інструкція
 • . 1

  Потрібно взяти до уваги той момент, які не дуже великі форми архітектурних будов і елементи декорації здатні створити необхідну обстановку. Перед тим, як прикрасити сад і город, необхідно зробити вибір тих рослин, які відповідають конкретній місцевості або аналогічні при візуальному погляді, але одночасно з тим і стійкі до морозів. Уявити для себе образ цього саду, перед тим, як прикрасити свій сад, зробити його замальовку і приступати до виконання наміченого плану.

 • . 2

  Оформлення саду, підібране під стиль сільської місцевості, надасть інтерес в першу чергу своїм невимушеним виглядом. Перед тим, як прикрасити сад і город, треба подумати, що створення такого стилю не потребує особливих витратах і додатку зусиль, він доступний у догляді, комфортний і має привабливу обстановку.

 • . 3

  Для нього свойственнен незатронуая ландшафтна площа, немов такий сад створила сама природа, без участі людини. Тут повинна переважати плавність, звивистість в лініях доріжок з квітниками. Піддані подрібненню гілки, гравій з корою, камінь штучного і натурального походження, можуть бути використані в якості садового покриття, соотвествующего стилю сільській місцевості. Думаючи над тим, як можна прикрасити город, взяти до уваги те. що з матеріалів природного походження повинні бути виготовлені архітектурні форми не дуже великих розмірів, прикраси для саду, квіткові вазони та меблі.

 • . 4

  Застосовуючи не надто складні методи і рослинність, що не потребують особливого догляду, можна створити на території ділянки комфортне місце для відпочинку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :