Як можна швидко завагітніти після місячних з першого разу?

як можна швидко завагітніти після місячних з першого разу?

Вам знадобиться
 • Календар менструального циклу
 • Калькулятор овуляції
 • Термометр
 • Калькулятор зачаття
 • Тест на овуляцію
 • Відомості з гістології
Інструкція
 • . 1

  Ведення подібного календаря — дуже корисна звичка, що дозволяє розрахувати, як швидше завагітніти після місячних. Як відомо, цикл менструацій індивідуальний у кожної жінки. Найбільш поширені його варіанти — двадцять один, двадцять вісім і тридцять днів. Тривалість кровотечі теж може варіювати від трьох до п’яти діб. Тому навіть для жінок, чий гормональний фон стабільний, не вредно відзначати дні менструацій на звичайному кишеньковому календарику. Зачаття можливо за шість днів до овуляції і протягом доби після неї. При цьому зачаття в день овуляції, з великою часткою ймовірності, веде до народження хлопчика, а запліднення до овуляції майже завжди забезпечує батьків дівчинкою. Ведення барвистих щоденників не забороняється.

 • . 2

  Овуляція — це момент звільнення дозрілої яйцеклітини з яєчника. З цього моменту можливо злиття чоловічої та жіночої статевих клітин, що відбувається в матковій трубі і призводить до утворення зиготи чи майбутнього зародка. Численні джерела розповідають байки про те, що овуляція припадає на середину циклу, не забуваючи додати про складність розрахунку того, як швидко завагітніти після місячних. А між тим, будь-який поважаючий себе гінеколог може з точністю сказати, що овуляція відбувається за чотирнадцять днів до наступної за планом менструації. При регулярному циклі в двадцять вісім днів овуляція доведеться на 14 день циклу (рахуючи від першого дня останніх місячних), при двадцатіоднодневном — на сьомий, при тридцятиденне — на шістнадцятий.

 • . 3

  З його допомогою реєструється базальна температура в прямій кишці протягом декількох циклів. У дні, що передують овуляції температура становить тридцять сім — тридцять сім з половиною градусів. Перед овуляцією вона знижується, а відразу після неї досягає тридцяти семи і шести — тридцяти восьми і шести градусів. Метод досить старий, відомий з п’ятдесятих років двадцятого століття. Так як зустрічаються різні відхилення, день овуляції може зрушуватися навіть при стійкому циклі. Крім серйозних збоїв, які зустрічаються при фіброзно-кістозних змінах в яєчниках, гіпоталамо-гіпофізарних відхиленнях, аденомах гіпофіза, миомах матки бувають і тимчасові відхилення. Тому метод термометрії не позбавлений сенсу у вирішенні питання, як завагітніти швидко після місячних.

 • . 4

  Досить проста опція, яка є на багатьох жіночих сайтах. У спеціальні графи вводяться дата останньої менструації, тривалість циклу і кількість циклів, за які треба отримати середній результат. Далі виводяться результати у вигляді кольорових дат. Отруйно-рожевим відзначається перший день, рожевим або червоним — безпечні для зачаття дні, включаючи кровотечу. Двома відтінками блакитного — несприятливі дати. Зелененьким — дні можливого зачаття, навколишні помаранчеву овуляцію. До того, як дізнатися день зачаття дитини, калькулятор варто перевірити на кількох своїх циклах. Для тих, кому цікаво, як можна швидко завагітніти після місячних, калькулятор допоможе в розрахунках.

 • . 5

  Продається в аптеках. Заснований на тому, що якісно фіксується досягнення в сечі певного рівня лютеїнізуючого гормону. Використовуються тест-смужки, які треба на кілька секунд занурити в порцію сечі. Потім протягом п’яти хвилин оцінюється результат. Якщо з’являється виражена друга смужка, то відбулася овуляція. Не використовується перша ранкова сеча. Так як тест фіксує саме певну концентрацію гормону, то і при захворюваннях. Супроводжуються зміною його рівня, тест буде неінформативний. Виконувати тест потрібно в певні дні циклу. При стабільному циклі перший день, коли можна перевіряти сечу, розраховується за формулою: число днів циклу мінус шістнадцять. Останній день — число днів циклу мінус тринадцять.

 • . 6

  Гістологія — наука про клітинах і тканинах організму, в тому числі і про статевих клітинах — гаметах з половинним генетичним набором. Після злиття яйцеклітини і сперматозоїда утвориться зигота. Стать майбутньої дитинки визначається татової кліткою. Сперматозоїд, що має ікс хромосому, дає початок дівчинці. Той, який містить ігрек хромосому — хлопчику. «Хлопчачі» сперматозоїди мало стійкі. Запліднення за їх участю може відбутися тільки в день овуляції або відразу після неї. «Дівчачі» — більш стійкі, тому цілком можуть перечекати пару днів і дочекатися дозрілої яйцеклітини. Тому дівчаток вагітніє або відразу після менструацій при короткому циклі, або незадовго до овуляції при довгому. Хлопчики ж виходять після зачаття в день виходу з яєчника яйцеклітини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :