Як можна використовувати камеру телефону?

як можна використовувати камеру телефону ?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Трохи часу
Інструкція
 • . 1

  Перші мобільні телефони, оснащені камерою, здавалося б, з’явилися зовсім недавно. Однак, багато моделей мобільних апаратів вже мають навіть по дві камери. Але багато власників стільникових навіть не замислюються про те, що камеру можна використовувати не тільки для того, щоб фотографувати. Отже, як використовувати телефон, який має вбудовану камеру?

 • . 2

  Безумовно, найперше, що спадає на думку у використанні камери телефону — це створення фотографій. Залежно від того, скільки пікселів має вбудована камера, фотографії, зняті за допомогою неї, відрізняються різною якістю. Чим більше кількість пікселів, тим якісніше виходять фотографії. На деяких моделях телефонів знімки виходять не гірше, ніж на непрофесійному цифровому фотоапараті. Крім цього, для камери телефону можна зробити налаштування (режим зйомки, баланс білого, ефекти, фокусування, контрастність і багато чого іншого), які допоможуть зробити гарні фотографії, навіть не в найкращих умовах.

 • . 3

  Тим, хто цікавиться, як можна використовувати камеру телефону, варто знати, що крім фотографування, на камеру телефону можна знімати і відео. Однак, з 5 Мп йди 10 Мп відео в HD-якості чи не зняти. Іноді трапляється так, що фото виходить навіть якісніше відео, незважаючи на кількість заявлених пікселів. Про те, чи є на телефоні функція зйомки відео, можна дізнатися в інструкції з експлуатації та на коробці, в якій продавався телефон. При купівлі нового телефону, варто звернути увагу на те, якої якості виробник заявляє відеозйомку, а якого фотографії.

 • . 4

  Мобільний телефон, оснащений двома камерами, можна використовувати для відеоконференції і дзвінків. Це набагато зручніше, оскільки відсутня необхідність тримати телефон перевернутим. Виходить своєрідна веб-камера, яка завжди знаходиться під рукою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :