Як можна використовувати телефон?

як можна використовувати телефон?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Трохи часу
Інструкція
 • . 1

  Сучасний мобільний телефон являє собою компактний пристрій, який має величезний потенціал. Але, далеко не всі власники мобільних телефонів, знають всі можливості цих девайсів. Отже, як використовувати телефон?

 • . 2

  Стільниковий телефон можна використовувати для здійснення дзвінків, відправлення смс і як модем для забезпечення доступу до мережі Інтернет з комп’ютера. Такі його додаткові опції, як вбудована камера, теж можна досить ефективно використовувати при роботі з комп’ютером. Наприклад, її можна використовувати як вебкамери, при роботі з програмами для спілкування з відеозображенням через Інтернет-підключення.

 • . 3

  Для того, щоб використовувати мобільний телефон замість вебкамери, для комп’ютера необхідно завантажити спеціальну програму, яка встановлюється на обидва пристрої і забезпечує розпізнавання телефону комп’ютером.

 • . 4

  Як можна використовувати телефон крім функції вебкамери? Його також можна використовувати як мікрофона. Ця функція, також буде вельми корисна тим, у кого немає гарнітури для комп’ютера, але хто регулярно спілкується або хоче спілкуватися за допомогою таких Інтернет-програм як Skype, Yahoo і подібних їм. Для використання мобільного телефону в цьому функціоналі, також необхідна спеціальна програма, яка буде розпізнавати мікрофон телефону. При пошуку такої програми, необхідно звернути увагу на те, щоб вона була сумісна з маркою і моделлю стільникового телефону, який планується використовувати як телефон. В іншому випадку, програма допоможе синхронізувати телефон і комп’ютер, але не зможе правильно розпізнати мікрофон мобільного пристрою для забезпечення коректної роботи програми для спілкування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :