Як можна вилікувати поганий зір?

як можна вилікувати поганий зір ?

Вам знадобиться
 • Провести діагностику очей
 • Носіння очок
 • Використання контактних лінз
 • Лазерна корекція зору
Інструкція
 • . 1

  Застосування комплексного типу лікування з використанням правильного розпорядку дня, дієти, вправ для очей і методик розслаблення зорового органу. Цей метод підходить для тих, хто звернувся до лікаря на ранній стадії погіршення зору. Як можна вилікувати поганий зір за допомогою вправ? Щоденний комплекс складається їх декількох вправ.

 • . 2

  Сидячи або стоячи необхідно тримати великий палець правої руки в 15 — 20 см від очей, перед своїм обличчям, на рівній відстані від самих очей. Дивитися слід на кінчик пальця двома очима протягом 2 — 4 секунд. Потім зробити це правим оком, прикривши повністю лівий. Потім знову з двома очима. Потім лівим. Необхідно встати і дивитися 2 секунди тільки вперед.

 • . 3

  Підняти руку на рівень своїх очей на відстань близько 20 см і дивитися на кінчик великого пальця 2 — 4 сек. Потім опустити руку. Такі вправи необхідно повторювати не менше 10 — 15 разів. Прикріпити до скла вікна круглу мітку на висоту ваших очей. Діаметр самої мітки зобов’язаний складати 2 — 4 см. Необхідно встати на відстань 20 — 25 см від вікна. На лінії, яка проходить через мітку знайти якийсь віддалений предмет і дивитися то на нього, то на саму мітку.

 • . 4

  Найпопулярнішим відповіддю на задається питання, як вилікувати поганий зір є відповідь — одягнути окуляри. Такий тип лікування — є найпростішим, так як полягає в підборі необхідної оптики для окулярів залежно від рівня вашого зору. На даний момент в спеціальних салонах оптики можна за рецептом підібрати окуляри на будь-який смак і колір.

 • . 5

  Єдиним недоліком такого варіанту є дискомфорт при носінні, а також швидкий знос через те, що досить тендітна конструкція. Використання контактних лінз (контактна корекція). Такий варіант є виходом для тих, хто не бажає носити окуляри. Лінзи виглядають дуже природно і основною відмінністю — є тільки незвичайний блиск очей. Необхідно також врахувати той фактор, що лінзи добре підходять для, тих, хто веде активний спосіб життя.

 • . 6

  Використання лазерної корекції зору. Цей метод є на даний момент найбільш радикальним для тих пацієнтів, у яких спостерігається дуже поганий зір. Метод заснований на проведенні фотохімічного випаровування шарів рогівки під дією променя ексимерного лазера. У результаті відбувається зміна товщини рогівки і в підсумку більшу кількість світла фокусується на сітківці і отже до пацієнта повертається хороший зір.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :