Як можна заблокувати сім-карту Мегафон через Інтернет?

як можна заблокувати сім- карту мегафон через інтернет?

Вам знадобиться
 • Сім-карта
 • Інтернет
Інструкція
 • . 1

  Якщо у абонента стільникового зв’язку «Мегафон» з’явилася потреба заблокувати сім-карту, то йому можна звернутися до системи самообслуговування під назву «сервіс-Гід», яка знаходиться на сайті оператора зв’язку. Як заблокувати сім карту Мегафон? Для цього необхідно зайти на сайт компанії стільникового зв’язку «Мегафон». У верхній лівій зоні сторінки знаходиться меню. У меню необхідно вибрати філію і регіон, де зареєстрована сім-карта абонента. Потім слід потрапити в систему «Сервіс-Гід». Посилання на сторінку даної системи самообслуговування знаходиться вгорі вправо на головній сторінці сайту оператора стільникового зв’язку «Мегафон».

 • . 2

  У спеціальному вікні на зеленій смузі, що знаходиться посередині сторінки телефону необхідно ввести номер мобільного телефону, який потрібно заблокувати, а також код доступу до самої системи самообслуговування, отриманий абонентом раніше. Як пароль можна застосувати код PUK 1. Цей код кожен клієнт «Мегафона» отримує в момент купівлі сім-карти. Код повинен бути записаний на картонній коробочці, де знаходиться контракт. Як заблокувати сім карту Мегафон через Інтернет? Треба отримати пароль доступу до системи самообслуговування, яка називається «Сервіс-Гід». Це робиться в тому випадку, якщо пароль доступу не була отримана заздалегідь. З цією метою з мобільного телефону абонента треба набрати наступний шифр * 105 * 00 #, а потім натиснути на кнопку «виклик».

 • . 3

  Через певну кількість часу на мобільний телефон клієнта «Мегафон» побажав заблокувати номер прийде повідомлення, яке буде відправлено з номера 495 — 503 — 5555. У цьому повідомлення буде вказаний шестизначний пароль, який і стане кодом доступу для потрапляння в систему самообслуговування «Сервіс-Гід». Як заблокувати сімку Мегафон? Для цього треба звернути увагу на вертикально розташоване меню, що знаходиться в лівій частині сторінки системи самообслуговування під назвою «Сервіс-Гід». Необхідно клікнути мишкою на третій рядок, яка знаходиться зверху сторінки і називається «Послуги та тариф». Після цього перед очима абонента повинен розвернутися додатковий список, в якому перераховуються опції, призначені для управління тарифним планом.

 • . 4

  Необхідно знайти сьомий рядок зверху або другий рядок знизу, яка буде назватися «блокування номеру». Щоб відповісти на питання про те, як заблокувати сімку Мегафон через Інтернет, треба встановити дату, з якої почнеться блокування певного номера. Слід знати, що блокування триватиме не більше 60 днів. Однак при бажанні можна встановити набагато менший період блокування номера. Для цього достатньо ввести необхідну дату розблокування сім-карти в спеціальне вікно, яке вважається додатковим. Треба звернути увагу на те, що за відключення-якого номера телефону стягується плата, яка дорівнює тридцяти рублям за кожен місяць. Включається заново сім-карта «Мегафон» на тій же сторінки меню. Тепер, напевно, цілком зрозуміло як відключити сім карту Мегафон.

 • . 5

  Це досить проста і легко здійсненна операція. Оператори стільникового зв’язку завжди дбають про зручність і комфорт своїх абонентів, поетові у разі потреби завжди допоможуть вирішити виникле питання, в тому числі і щодо блокування сім-карти. ТОВ «Мегафон» постійно вдосконалює свої можливості у наданні різних послуг. Це дозволяє кожному абоненту економити час і не задаватися питанням про те, як відключити сімку Мегафон. Кожен абонент в змозі це зробити навіть не виходячи з власного будинку.

 • . 6

  Йому треба просто звернутися до системи «сервіс-Гід». У результаті абонент заблокує номер, а також заощадить час і кошти. Ще абонент стільникового зв’язку «Мегафон» завжди може поділитися інформацією про можливість блокування телефону зі своїми друзями і близькими людьми. Таким чином, він допоможе дорогим йому людям у вирішенні багатьох складних питань щодо стільникового зв’язку, які у них можуть виникнути.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :