Як можна заразитися коростою?

як можна заразитися коростою?

Вам знадобиться
 • Деякі знання
 • Заходи безпеки
Інструкція
 • . 1

  Короста — це досить небезпечне інфекційне захворювання, яке здатне за досить короткий час вразити більшу частину шкірного покриву. Крім того, короста вимотує заразившегося нестерпним свербінням. Крім того, дане захворювання може за досить короткий час поширитися на багатьох людей, оточуючих заразившегося.

 • . 2

  Як передається короста: Як джерело зараження цим захворюванням виступає людина, яка вже заражений коростою, або ж предмети, з яким він вже контактував. Наприклад, це може бути постільна або нижню білизну, ручки дверей, одяг, поручні і ручки в громадському транспорті, предмети меблів і т. д.

 • . 3

  Також короста може передаватися прямим шляхом — під час статевого контакту з заразити людину. Досить часто трапляється, коли кілька членів сім’ї одразу хворіють на коросту. Передача зараження коростою може відбуватися і непрямим шляхом, не виключається побутовий контакт з заразити людину (наприклад, під час рукостискання і при використанні одного рушники або постільної білизни та інших речей).

 • . 4

  З моменту зараження до появи перших ознак захворювання (інкубаційний період) триває від декількох днів до двох тижнів. Тепер ви знаєте, як можна заразитися коростою, тому слід брати до уваги всі перераховані вище рекомендації.

 • . 5

  При перших ознаках їх прояв необхідно або негайно звертатися до лікаря, або використовувати лікарські засоби проти боротьби з коростою. Також слід думати про гігієну, якщо в будинку є заражений або ще не долікувалися переносник інфекції, то постільна білизна, рушники і навіть посуд у нього повинні бути окремі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :