Як можна зробити закритий профіль в Одноклассниках безкоштовно?

як можна зробити закритий профіль в одноклассниках безкоштовно?

Вам знадобиться
 • Дізнатися про послугу
 • Розібратися з варіантом закриття профілю безкоштовно
 • Розібратися із закриттям профілю платно
 • Знайти способи оплати
 • Дізнатися, як відновити настройки в тому, чи іншому випадку
Інструкція
 • . 1

  Про те, як в Одноклассниках зробити закритий профіль цікавляться дуже багато людей. Проте навіщо це потрібно? Насправді, встановити закритий профіль потрібно для того щоб повідомлення людині могли писати тільки його друзі. Також тільки друзі могли б коментувати фотографії, переглядати їх і так далі. зрозуміло, послуга дуже зручна, особливо для тих людей, які цінують своє особисте життя і не хочуть виставляти її на огляд громадськості. Якщо людині потрібна сторінка в соціальних мережах тільки для ділового спілкування або зв’язку зі старими друзями, то така послуга йому просто необхідна. Залишається лише дізнатися, як встановити закритий профіль? Виявляється, це не так вже й просто.

 • . 2

  Зрозуміло, будь-яка людина хоче отримати необхідну йому послугу безкоштовно. Тим більше, що в багатьох інших соціальних мережах, закриття профілю надає людині без якихось вкладень. Однак відразу варто зазначити, що зараз в Одноклассниках закрити профіль безкоштовно неможливо! Раніше, існувала така послуга, але вже кілька років, профіль закрити можна тільки за оплату. До речі, заради справедливості, варто відзначити, що оплата невелика, всього близько 50-ти рублів. однак для багатьох людей це стає серйозною перешкодою в справі встановлення необхідної послуги. Далі буде детально розказано про те, як платно закрити свій профіль, і чи варто це робити?

 • . 3

  Як в Одноклассниках зробити закритий профіль безкоштовно — питання, яке не має нормального і однозначного рішення. Саме тому необхідно вирішувати проблему за певну суму. Для цього людині необхідно зайти в розділ ще, розташований під його аватаркой. Далі слід знайти розділ налаштування, де і буде проведена необхідна операція по зміні статусу профілю. У розділі настройки знаходиться пункт, який і дозволяє зробити сторінку приватною. Після того, як людина натиснув на розділ зробити закритий профіль, у нього з’явиться віконце з варіантами оплати. Якщо на рахунку в Одноклассниках вже є необхідна сума, то можна оплатити послугу миттєво. Якщо даної суми немає, то людині потрібно терміново вирішити наявний питання.

 • . 4

  Як зробити в Одноклассниках закритий профіль за мінімальну суму? Насправді, для цього необхідно лише знайти найближчий термінал оплати. Саме в ньому потрібно провести операцію по поповненню свого рахунку в Одноклассниках. Також гроші можна списати з номера телефону, на який сторіночка зареєстрована. Цей спосіб допомагає дієво і швидко поповнити рахунок, при цьому, навіть не виходячи з дому. в результаті, людина зможе зробити профіль закритим миттєво. Після того, як оплата послуги сталася, необхідно перевірити актуальність і дієвість послуги. Це можна зробити, якщо є знайомий, що не доданий в друзі. Його можна попросити заглянути на сторіночку. Якщо у людини, що не доданого в друзі, вона повністю відкривається, то краще звернутися в службу підтримки.

 • . 5

  Якщо випадково людина відмовилася від закритого профілю, що буває нечасто, йому доведеться заново оплачувати послугу. Справа в тому, що послуга підключається платно, а відключається миттєво і безкоштовно при натисканні на деякі кнопки в налаштуваннях свого профілю. Саме тому варто бути завжди обережним, стежити, чи немає можливість відключення закритого профілю. Звичайно, 50 рублів за нове підключення послуги — це невелика втрата, але для багатьох це справжня причина для розладу. Звичайно, можна звернутися в разі збою налаштувань в службу підтримки, але навряд чи користувачу там допоможуть. Швидше за все, буде дано пораду про платний відновленні послуги.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :