Як набрати м’язову масу дівчині: поради тренера

як набрати м'язову масу дівчині : поради тренера

Вам знадобиться
 • Коригування раціону
 • Фізичні вправи
 • Спортивне харчування
 • Режим дня
Інструкція
 • . 1

  Раціон. Щоб дівчині набрати м’язову масу за кілька тижнів, слід грамотно підібрати вправи, внести корективи у свій раціон і придбати білкові добавки. У першу чергу необхідно внести корективи у свій раціон, перейшовши на роздільне харчування, тобто білкову їжу потрібно буде вживати окремо від вуглеводної. Цей крок необхідний для того, щоб шлунок не відчував подвійного навантаження, переварюючи два різних види їжі. Також перед тим як набрати м’язову масу дівчині слід розділити свій денний об’єм їжі на 8 раз, причому сніданок повинен бути найбільшим і калорійним, а вечерю, навпаки, — маленьким і не містить жирів. У цьому випадку вдасться посилити метаболізм, в результаті чого їжа буде перетравлюватися швидше, а м’язова маса збільшиться за короткий термін. Також в свій раціон потрібно додати овочі і фрукти, щоб збагатити організм клітковиною.

 • . 2

  Вправи. Щоб набрати м’язову масу, слід регулярно виконувати фізичні вправи. Також можна подумати і над тим як набрати масу на турніку, якщо немає часу ходити в спортзал, — адже такі вправи теж не менш ефективні. Але до них потрібно буде додати вправи з гантелями, щоб результат проявився за короткий період часу. Ходити в спортзал або виконувати вправи вдома потрібно 3 рази на тиждень по 1 годині, інакше толку не буде, але заради красивої фігури можна запастися терпінням і зібрати свою волю в кулак. Виконувати фізичні вправи регулярно потрібно ще й для того, що потім не думати про те як не втратити м’язову масу, оскільки саме навантаження забезпечує їх підтримку у формі, і від неї не потрібно ухилятися. А щоб відшліфувати свої м’язи, слід вдатися до допомоги тренажерів, які натренують окремі групи м’язів. З цим краще звернутися до тренера — так само як і з питанням про те, як правильно качатися на масу.

 • . 3

  Спортивне харчування і режим. Для набору м’язової маси важливо дотримуватися певного режиму дня — необхідно їсти, і лягати спати приблизно в один час. Також потрібно щоб на сон йшло 8 годин, інакше організм буде не в змозі виконувати фізичні навантаження, а значить, м’язова маса буде рости повільно. Тренера на питання про те, як не втрачати м’язову масу, рекомендують приймати спортивне харчування у вигляді коктейлів на основі протеїнів і вуглеводів. Воно компенсує енергію, витрачену при виконанні вправ, відновлює м’язову тканину і дає матеріали, які необхідні для її побудови. Якщо вдалося наростити м’язову масу, дуже важливо не втратити її, тому потрібно буде продовжувати харчуватися правильно і займатися в спортзалі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :