Як набрати м’язову масу тіла: 10 рад

як набрати м'язову масу тіла : 10 рад

Вам знадобиться
 • Правильне харчування
 • Силові тренування
 • Відмова від шкідливих звичок
 • Досить сну
Інструкція
 • . 1

  Красиве тіло — це не просто худе тіло. По-справжньому гарна спортивна фігура неможлива без наявності міцного м’язового каркаса, саме тому нещодавно прийшли у фітнес або бодібілдинг часто запитують, як набрати м’язову масу тіла. Звичайно, цей процес далеко не простий і швидкий, але керуючись всього парою рад, можна зробити його набагато приємніше.

 • . 2

  Перший і лавний порада: енергії має надходити більше, ніж витрачатися. Краще джерело енергії — багата білками і повільними вуглеводами їжа. Слід розрахувати свою норму споживання калорій і збільшити її на 10 — 20%. Знання своєї норми калорій допоможе уникнути питань, як зберегти м’язову масу. Якщо дотримуватися цієї норми і не забувати про тренування, м’язи можна зберегти надовго.

 • . 3

  Мотивація — ключ до успіху. Одного лише знання, як правильно наростити м’язову масу, буде недостатньо, щоб стати новим Шварценеггером. Важливо чітко бачити свою мету і не здаватися, втомившись від важких тренувань і багатьох обмежень. Для цього буде корисним ставити собі міні-завдання на шляху до головної мети. Ще одна помилка початківців — ставити собі захмарні цілі і розчаровуватися, зрозумівши, що домогтися їх неможливо. Тому починаючому бодибилдеру не буде зайвим знання, як розрахувати ідеальну масу тіла, виходячи зі свого типу статури, зросту, віку, стану здоров’я та генетичних задатків. Слід постійно пам’ятати — вище голови не стрибнеш!

 • . 4

  Ще одна поширена помилка — пропускати тренування. Ліньки було йти, настрій був поганий, з друзями захотілося випити — і через пару місяців початківець атлет вже тримає в облозі спортивні форуми питаннями, як відновити м’язову масу. Важливо постійно пам’ятати, що набрати м’язову масу складніше, ніж не пропускати тренування. Зрештою, не такі вже вони й часті — 3 раз на тиждень по 1, 5 години цілком достатньо. До речі, про «випити з друзями» теж слід забути — алкоголь, нікотин і наркотики заважають м’язам відновитися і зводять ефект тренувань нанівець. Не менш важливий і сон — під час сну запускаються метаболічні процеси, що забезпечують ріст м’язів, і брак сну завадить домогтися бажаного результату.

 • . 5

  На цьому і закінчуються основні поради тому, хто мріє про значну м’язовій масі. Набирати масу — це не так вже й складно, як могло здатися; все залежить від наполегливості, сили волі і, звичайно, сильного бажання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :