Як набрати м’язову масу за 2 тижні?

як набрати м'язову масу за 2 тижні?

Вам знадобиться
 • Раціон
 • Вправи
 • Спортивне харчування
 • Режим
Інструкція
 • . 1

  Раціон. Наростити м’язову масу за 2 тижня — непросто, але можливо, головне грамотно побудувати тренувальну програму і внести корективи в харчування. У першу чергу слід відкоригувати свій раціон, для цього буде потрібно перейти на роздільне харчування, яке зводиться до відокремленому вживання продуктів, що містять білки і вуглеводи. Такий поділ пов’язаний з тим, що для білків шлунок виробляє кислотний сік, а для вуглеводів лужний. І коли ці продукти споживаються одночасно, шлунок відчуває величезне навантаження, оскільки йому доводиться виробляти відразу два види соку. Також, перед тим, як набрати м’язову масу, слід розділити денний обсяг їжі на 8 разів.

 • . 2

  Тоді посилитися метаболізм, жири будуть перетравлюватися, а м’язова маса зростати. Слід пам’ятати, що за обсягом їжі найбільшим повинен бути саме сніданок, тому його ні в якому разі не можна пропускати. Щоб збільшити освіту м’язової маси, рекомендується споживати якомога більше овочів і фруктів, так як вони є нейтральними і можуть перетравлюватися і кислотних, і лужним шлунковим соком, то їх можна їсти і з білками, і з вуглеводами.

 • . 3

  Вправи. Щоб швидко наростити м’язову масу, потрібно записатися в спортзал, оскільки потрібно виконання вправ з вагами, так як вони добре стимулюють метаболізм і допомагають процесу обміну речовин йти швидше. Варто відзначити, що чим сильніше буде навантаження на м’язи, тим швидше вони будуть рости. Так як наростити м’язову масу можна буде завдяки фізичним вправам, то перед ними слід добре підкріпитися їжею, багатою вуглеводами, оскільки саме вони будуть сприяти набору ваги.

 • . 4

  Щоб наростити м’язову масу за 14 днів, буде потрібно відвідувати спортзал 3 рази на тиждень, причому тренування повинна тривати не менше години. А час між підходами не повинно перевищувати 1, 5 хвилини. У свої тренування потрібно обов’язково включити базові вправи, які задіють великі групи м’язів, такі як горизонтальний жим, присідання та інші. Також не потрібно забувати і про вправи з гантелями і штангою, а вже за допомогою тренажерів можна буде відшліфувати свій рельєф, навантаживши окремі групи м’язів. Правильно підібрати ті або інші вправи допоможе досвідчений тренер, оскільки він зможе оцінити конституцію тіла і врахувати її переваги і недоліки.

 • . 5

  Спортивне харчування і режим. Тренера на питання про те, як швидко набрати м’язову масу, радять приймати спортивне харчування. Звичайно ж, це не анаболіки, а корисні для організму коктейлі на основі вуглеводів і протеїнів, вони компенсують витрачену під час тренувань енергію, відновлюють м’язову тканину і дають необхідні матеріали для побудови м’язів.

 • . 6

  Завдяки спортивному харчуванню можна змінювати структуру тіла за рахунок регуляції жирів, білків і вуглеводів у своєму раціоні. Гарні оцінки отримав гейнер, який являє собою суміш білків і вуглеводів, він допомагає наростити м’язи швидко і без шкоди для здоров’я, потрібно тільки знати, як розрахувати масу тіла. Коли потрібно швидко набрати м’язову масу, не слід нехтувати розпорядком дня. Необхідно виробити зручний режим і дотримуватися його, також потрібно спати по 8 годин на день. Сон в даному випадку дуже важливий, оскільки організм повинен відновитися після тренувань, тільки тоді він буде добре засвоювати їжу і утворювати м’язову масу. Якщо слідувати вищеописаним радам, то можна добре наростити м’язи за 2 тижні, але важливо продовжувати жити в тому ж ритмі, інакше всі старання пропадуть дарма.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :