Як набрати масу без хімії?

як набрати масу без хімії ?

Вам знадобиться
 • Що ж є хімія?
 • 3 кита
 • Висновок
Інструкція
 • . 1

  Для початку ми повинні розібратися, що є хімія для спорту. Багато теоретиків спорту мають велике оману, що спортивне харчування є хімією і становить велику небезпеку для організму. Як набрати м’язову масу без хімії? Тут варто провести тонку грань між спортивним харчуванням і анаболічними стероїдами. Спортивне харчування не становить небезпеки для організму. Адже воно тільки допомагає насичувати організм корисними мікроелементами, а виготовляється вона з простої молочної сироватки.

 • . 2

  Інша справа — анаболічні стероїди. Висловлюючись простою мовою це чоловічі синтетичні статеві гормони. Вони дійсно можуть підірвати гормональну систему. Якщо ви вирішили побудувати гарне тіло і думаєте про те як набрати суху м’язову масу, в принципі можна обійтися і без спортивного харчування і тим більше без анаболічних стероїдів. Про кількох основних принципах побудови красивого тіла в наступному розділі.

 • . 3

  Набір м’язової маси складається з трьох нероздільних елементів — харчування, сну і тренувань. Саме в такій послідовності. Як набрати м’язову масу? Харчування відіграє дуже велику роль в цьому питанні. Ви повинні споживати 40 ккал на кг своєї ваги в день, щоб прогресувати в масі. Їжа повинна бути переважно білкова. Потрібно приймати близько 2 грамів білка на кг своєї ваги в день. Ось найбільш кращі продукти містять білок: яйця, м’ясо, риба, молоко, сир, сир, бобові, морепродукти. По можливості відмовляємося від солодкого, мучного і жирної їжі. харчуватися потрібно кожні 2 — 3 години.

 • . 4

  Близько 5 — 6 раз на день. Хочеться відзначити, що важливими прийомами їжі є прийом після тренування (нам потрібні швидкі вуглеводи, ідеальний варіант — солодка булочка) і перед сном ( 100 — 200 гр знежиреного сиру). Далі — сон. Сон — дуже важливий процес відновлення. Рекомендується спати 8 — 9 годин на добу. Тепер варто поговорити про тренування. Перш ніж приступити до тренувань в тренажерному залі, потрібно звернутися до тренера. Він є в будь-якому залі. Він вам допоможе скласти програму, яка підійде вам в наборі м’язової маси. Рекомендується тренуватися 3 рази на тиждень, в середньому 1 — 1, 5 години. В цілому ми розповіли про те, як хлопцеві набрати м’язову масу.

 • . 5

  Нарощування м’язової маси-трудомісткий процес. Він вимагає тривалого часу і терпіння. Поставте мету і у вас все вийде. Найголовніше — не переборщити, а то, надалі, багато хто буде замислюватися про те, як зменшити м’язову масу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :