Як надається відпустка дружинам військовослужбовців?

як надається відпустка дружинам військовослужбовців ?

Вам знадобиться
 • Заява на надання дружині військовослужбовця відпустки одночасно з відпусткою чоловіка
 • Довідка про те, що ваш чоловік дійсно є військовослужбовцем
 • Довідка про відпустку дружина з чітким зазначенням часових рамок його відпустки
Інструкція
 • . 1

  Як надається відпустка дружинам військовослужбовців? Відпустка подружжя військового відрізняється від звичайного лише тим, що жінка має право отримати відпустку одночасно з військовим чоловіком. Але все ж є кілька нюансів в оформленні такої відпустки. По-перше необхідно попередити начальство заздалегідь, щоб не відбувалося незручних казусів, на зразок зміщення ваших колег в їх відпустці. Та й розлючений шеф, змушений міняти всі свої плани, навряд чи кому то сподобається, а якщо ви не попередите заздалегідь саме так і статися, особливо якщо ви працюєте на приватного підприємця. Другим обов’язковим кроком має бути збір деяких довідок, справа нудне звичайно, але зовсім всі організації вимагають чіткої документації та звітності.

 • . 2

  Тепер поговоримо про роботодавців. Як відправити у відпустку дружину військовослужбовця? Все дуже просто, працівниця повинна попередити про терміни відпустки чоловіка заздалегідь, що потрібно врахувати в графіку відпустки співробітників. Випадки, коли відпустка дружині військовослужбовця не надається або ж надається не в один і той же з чоловіком час можуть бути оскаржені в судовому порядку в Цивільному суді РФ за місцем проживання. Тому до дружини військовослужбовця слід проявити особливу увагу і виділити їй особливу незмінне місце в графіку відпустки співробітників.

 • . 3

  Та й якщо перейти до побутової частини питання, подружжя військових дуже педантично ставляться до своїх прав і ніколи про них не забувають. Тому якщо не хочете проблем і розглядів ви повинні знати, хто саме з ваших співробітниць перебуває в статусі подружжя військового. Як продовжити відпустку дружині військового? Щоб відповісти на це питання перейдемо до однієї зі статей Федерального Закону. Отже: «Стаття 11. Службове час і право на відпочинок. Подружжю військовослужбовців відпустку за їх бажанням надається одночасно з відпусткою військовослужбовців».

 • . 4

  Так само в статті докладно описуються деталі часу відпустки дружини. За бажанням вона може взяти відпустку не тільки одночасно з чоловіком, але і на однаковий період, без збереження заробітної плати розуміється. Таким чином, для продовження відпустки знадобиться все та ж довідка про відпустку дружина де вказані чіткі часові рамки його відпустки. Тепер перейдемо до сторони оформлення документів. Тут все просто і швидко. Як написати заяву на відпустку? Якщо ви хочете отримати відпустку одночасно з чоловіком військовим вам необхідно заповнити заяву строго за формою № 17.

 • . 5

  Можна написати заяву самої, а можна заповнити по бланку, який вам повинні надати за місцем роботи, в іншому випадку бланк заяви дуже легко знайти в мережі Інтернет, ну а роздрукувати та заповнити особливої праці скласти не повинно. Отже, якщо дружина військовослужбовця побажає одержати відпустку одночасно з чоловіком їй потрібно зробити кілька простих кроків, на оформлення подібних документів піде не більше тижня. Якщо чоловік повідомить жінку про свою відпустку заздалегідь вона обов’язково встигне, і ось вона вже відпочиває з коханою де небудь в Сочі, а може і за кордоном, якщо служба чоловіка дозволяє. Щасливого шляху і незабутнього відпустки!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :