Як нагострити пилку і що для цього знадобиться?

як нагострити пилку й що для цього знадобиться?

Вам знадобиться
 • Пила
 • Напилок
Інструкція
 • . 1

  Будь пила — ручна, електрична, циркулярна є незамінним і важливим в господарстві інструментом. Кожен господар знає про значення пилки, оскільки не уявляє, як без неї можна обійтися при будівництві будинку або ремонті. Адже циркулярною пилкою можна з математичною точністю розпилювати бруси уздовж. Справедливо зазначити, що термін експлуатації безпосередньо залежить від якісної заточки.

 • . 2

  Замислюючись про те, як нагострити пилку самостійно, слід мати під рукою певний інвентар і знати ознаки зносу цього інструменту. Для Наточка знадобиться лещата, напилок, масло, брусок. Заточення вкрай необхідна для малопотужного інструменту, який найчастіше купується з метою побутового використання. Справа в тому, що при затопленні, зростає навантаження на електродвигун, внаслідок чого він починає перегріватися, а з часом може перестати функціонувати.

 • . 3

  Замислюючись про те, як вибрати електричну пилку важливо знати такі ознаки амортизації: збільшення силових зусиль для розпилу дощок; поява специфічного запаху при роботі інструменту, при цьому відзначається підгоряння країв пропила; істотний нагрів в області двигуна , іноді бувають випадки утворення диму. Заточення повинна бути зорієнтована на модель інструменту.

 • . 4

  В інструкції з експлуатації важливо подивитися, як розбирається конструкція, тому що треба вийняти диск. Цікавлячись тим, як вибрати ланцюгову пилу, слідують знайти інформацію і те, як її точити. Варто зауважити, що заточку електричних пив слід проводити при відключенні від джерела подачі електрики, з метою запобігання випадкового пуску обладнання. Ріжучий диск слід зміцнити з двох сторін тонкими дерев’яними брусами, при цьому зуби пилки слід щільно притиснути до них.

 • . 5

  Далі потрібно відзначити зубець, з якого господар починає заточувати інструмент. Напилком потрібно акуратно провести обробку всіх зубців. Важливо, щоб кількість вироблених рухів напильником на всіх зубцях було однаковим, це дозволяє зробити заточку рівномірною. Поряд з Наточка, корисно і знати, як розвести пилку, що дозволяє скоротити силу тертя агрегату при роботі про дерево. Але без досвіду, самостійно зробити це набагато складніше, ніж наточити

 • . 6

  До речі, можна вилучити з пилки ріжучий диск, затиснути в лещатах і аналогічним чином нагострити. Багатьох цікавить, як вибрати циркулярну пилку, щоб можна було її підточити в домашніх умовах. У цьому питанні допоможе менеджер з продажу. Але господар повинен врахувати, що після закінчення заточування, слід перевірити якість обпилювання. А для цього необхідно підключити агрегат і розпиляти хоча б один брус. З обслуговуванням пилки може самостійно впоратися кожен господар: заточити, змастити маслом, прочистити.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :