Як нагріти воду без електрики на дачі?

як нагріти воду без електрики на дачі?

Вам знадобиться
 • Ємність чорного кольору
 • Плівка
 • Коробка
 • Цистерна
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Багато влітку краще виїжджати на дачу, далеко від міста. Природа, свіжі продукти, чисте повітря, річка і. . . деякі позбавлення. Наприклад, немає гарячої води. Як нагріти воду без електрики, саме на це питання ми і відповімо далі. Для початку опишемо, як нагріти невелику кількість води. Ось один з варіантів. Необхідно взяти відро або банку, пофарбувати її в чорний колір або обернути в чорну тканину, потім вилити в неї воду. Стінки банки або відра повинні бути як можна тонше, тоді вода швидше нагріється. Потім банку потрібно обернути в плівку, можна її замінити целофановим пакетом. Зауважте плівку так, щоб повітря не потрапляло у всередину. Все це поставте на сонячне місце. Через деякий час вода буде гарячою, хвилин через 10 теплою. Час не можна назвати точно так, як обсяг води може бути найрізноманітнішим.

 • . 2

  Як нагріти воду на дачі у великих кількостях, тут все трохи складніше. Самий просто варіант описаний нижче. Необхідно взяти велику бочку, цистерну або бак. У будь-якому випадку ємність повинна бути великою. Окрасьте цю ємність в чорний колір, можна фарбувати в будь-який інший, він повинен бути темним, це важливо. Після потрібно взяти коробку або ящик. Будь-яку з сторін ящика потрібно буде видалити. Закрити порожню стінку целофаном або плівкою, ось що потрібно буде зробити далі. Зараз необхідно помістити бак з водою в коробку. Чекати треба приблизно 30 хвилин, може і більше.

 • . 3

  Як нагріти воду в лазні, це зовсім не складно. Найпростіший варіант, взяти бак, його обсяг приблизно 50 — 60 літрів. Даний бак необхідно підвісити на одну зі сторін грубки в лазні. Час нагріву води приблизно 1 годину, максимум 1. 5 літра. Можна вставити бак в задню або передню стінку грубки. Але, в цьому випадку бак не може бути більш 30 літрів в об’ємі. Це був найпростіший варіант нагріву води в лазні.

 • . 4

  Багато хто задається питанням, як нагріти воду в басейні. Найпопулярніший варіант, це теплообмінник. Його потрібно придбати в магазині, а потім підключити до будинку. Точніше не до самого будинку, а до системи опалення будинку. При даному виді нагрівання не потрібно буде використовувати електрику. Вода нагрівається досить швидко і просто, без особливих зусиль.

 • . 5

  Як швидко нагріти воду, є ще один варіант. Піч, це незамінний друг людини. Необхідно придбати емальоване відро. Його треба наповнити водою, а потім поставити на грубку. Електроенергія тут зовсім не знадобиться. Вода нагрівається досить швидко, головне, періодично підкидати дрова у піч.

 • . 6

  Всі перераховані нижче способи нагріву води доступні і прості у використанні. Завдяки таким способам кожен дачник з легкістю може прожити на дачі без електроенергії. Проводити літо потрібно на свіжому повітрі, далеко від міської суєти, це дуже корисно для організму. Стаття дозволить кожному насолодитися красою сільського життя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :