Як нагріти воду в басейні: складне, але вирішуване завдання

як нагріти воду в басейні : складне, але вирішуване завдання

Вам знадобиться
 • Проточні електронагрівачі
 • Теплообмінник
 • Сонячний колектор
Інструкція
 • . 1

  Проточні електронагрівачі — це компактні прилади, які можна легко встановити самостійно, до того ж для них не знадобиться велика технічне приміщення. Не знаючи, як нагріти воду в басейні, можна використовувати такі пристрої, за допомогою яких відбувається безперервне нагрівання рідини. Після установки такого електронагрівача, вода в басейні нагріється дуже швидко.

 • . 2

  Як правило, проточні водонагрівачі продаються в комплекті з термостатами, завдяки яким є унікальна можливість самостійно регулювати температуру води з урахуванням власним побажань. Важливо пам’ятати про те, що залежно від розмірів басейну, буде визначатися і потужність самого приладу. Щоб підрахувати потужність пристрою, можна скористатися досить простою формулою — обсяг басейну поділяється на 2, але якщо басейн закритий, тоді загальний обсяг ділиться на 3. Кінцева цифра і визначатиме необхідну потужність електронагрівача. Використовуючи даний пристрій не виникне питання, як швидко нагріти воду в басейні.

 • . 3

  Підігрів басейну можна здійснювати за допомогою теплообмінника, до того ж це найдешевший вид нагріву води без басейну. Установка теплообмінника не зажадає великих фінансових витрат, завдяки чому цей вид підігріву і став найпопулярнішим. Теплообмінник треба підключити безпосередньо до системи центрального опалення будинку. За умови використання цього виду підігріву, обсяг басейну абсолютно не має ніякого значення. Басейн повністю прогрівається за 30 годин, після чого знадобиться тільки підтримувати встановлену температуру. Не знаючи, як нагріти воду без електрики, можна проконсультуватися з фахівцями або використовувати сонячний колектор.

 • . 4

  Останнім часом багато дачників цікавляться, як нагріти воду на дачев басейні і багато хто використовує для цього сонячний колектор. В останні годидовольно великою популярністю починають користуватися саме солнечниеколлектори, причому найчастіше вони використовуються для прогріву саме откритихбассейнов. Також буде досить великий ефект від такого колектора навіть дляподогрева басейнів, що знаходяться в приміщенні. При установки такої системи, можна додатково встановити автоматичний триходовий клапан, який даетвозможность самостійно регулювати температуру води. Знаючи, як прогріти воду в басейні не виникне питання, як нагріти воду в лазні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :