Як накачати груди і прес в домашніх умовах?

як накачати груди і прес в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Можливість виконувати вправи
 • Турнік
 • Цілеспрямованість
Інструкція
 • . 1

  В наш напружений вік люди все більше занурюються в кар’єру, навчання, стояння в багатогодинних пробках, — настільки, що вже не вистачає часу на роботу над собою і власним тілом. Тому все більш актуальним стає питання тренувань будинку. Все більше чоловіків мріють дізнатися, як накачати прес в домашніх умовах. За 1 день, звичайно, зробити цього не вийде: витратити час і зусилля доведеться в будь-якому випадку. Однак отримати гарний торс, не купуючи абонемент в спортзал, цілком реально!

 • . 2

  Насамперед необхідно визначитися з наявним спорядженням і обладнанням. Встановити вдома турнік або прикупити кілька гантелей або гирю не зажадає великих грошових коштів або значних зусиль, а от ефект від тренувань і діапазон можливих вправ істотно підвищаться. Так, з гантелями можна виконувати більш продуктивні вправи для росту грудей: наприклад, жим лежачи або розведення гантелей. Однак на випадок, якщо придбати додаткове устаткування не представляється можливим, існують і інші вправи, які легко виконати в домашніх умовах.

 • . 3

  Зрозуміло, головним вправою для накачування грудей і преса є віджимання. Вони задіюють не тільки грудні м’язи і трицепси, а й інші групи м’язів: м’язи преса, спини, сідниці і стегна. Різноманітність варіантів виконання цієї вправи дозволяє накачати груди під різними кутами, варіюючи навантаження і не даючи м’язам звикати до одноманітної фізичної активності. Наприклад, дуже ефективними є віджимання з ногами, піднятими вище голови — в якості опори можуть служити ліжко, диван або фітбол. Ті, хто досяг великого прогресу в звичайних віджиманнях, можуть віджиматися на одній руці, істотно підвищуючи навантаження на грудний м’яз. Цілком можливо використовувати саморобні обтяження — наприклад, надягати на спину рюкзак, набитий книгами або цеглою.

 • . 4

  Наступне базова вправа — підтягування. Практично в будь-якому дворі зараз можна знайти турнік, що робить цю вправу доступним кожному. Підтягування відмінно опрацьовують м’язи рук, грудей, плечей і спини. Їх, як і віджимання, можна виконувати по-різному, змінюючи положення рук, хват і використовуючи додаткові обтяження. Нарешті, на турніку можна ефективно накачати прес, виконуючи таку вправу, як підйоми ніг у висі. Для повноцінного навантаження м’язів преса достатньо виконувати цю вправу до тих пір, поки ноги не стануть паралельні землі.

 • . 5

  Існують і інші вправи для розвитку преса. Більшість з них не потребують будь-якого додаткового обладнання. Це, по-перше, планка — статична вправа, що полягає в тому, щоб якомога довше утримувати тіло прямим в положенні упору лежачи. Це і улюблене Шварценеггером вправу «вакуум», без якого домогтися плоского живота майже неможливо. Нарешті, не можна забувати і про елементарні скручування. Особливо ефективними і найбільш безпечними для попереку вважаються скручування, що виконуються на фітбол. Зрозуміло, це далеко не все, існує ще безліч вправ, виконання яких допоможе домогтися приголомшливого торсу. Однак жодна програма не дасть доброго результату, якщо виконувати вправи в півсили і пропускати тренування. Головне — цілеспрямованість і завзятість! І все вийде!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :