Як накачати м’язи спини гантелями?

як накачати м'язи спини гантелями ?

Вам знадобиться
 • Гантелі 05 — 5 кг
 • Лава
 • Місце для розтяжки
Інструкція
 • . 1

  Гантелі є незамінним помічником у роботі над спиною. Цей снаряд забезпечує більш якісну опрацювання м’язів, дозволяє самому створювати амплітуду рухів, що неможливо при роботі зі штангою. Але як накачати м’язи спини гантелями?

 • . 2

  Розтяжка — обов’язкова частина будь-якого тренування, основа здорового і розумного ставлення до свого тіла. Ще зі шкільних уроків фізкультури нас привчали до цього правилу: нахили в різні сторони і вперед, витягування вгору є найпростішими вправами на розтяжку. Досить ефективним буде вправи «кішка»: стоячи на колінах і впершись руками в підлогу (вага рівномірно розподілена між руками і ногами), акуратно вигинати спину 8 — 10 раз поспіль. Треба зауважити, що розтяжка не вимагає різких рухів, все виконується обережно і повільно. Тим, хто знає, як розтягнути м’язи спини, не загрожують численні травми і болю.

 • . 3

  Станова тяга на прямих ногах — одне з основних вправ, нехай навіть не найпростіше з техніки. Корпус зберігається в рівному положенні, спина і ноги прямі, руки з гантелями випрямлені і опущені вниз. Нагніться вперед, практично діставши гантелями до підлоги. Підніміть гантелі, знову прийміть вертикальне положення, а у вищій точці підйому відведіть плечі назад. Дуже важливо тримати щиколотки, таз і плечі на одній вертикальній лінії, тримати центр ваги в п’ятах і не сутулитися в нижній фазі руху. При регулярному і правильному виконанні Ви побачите, як зробити спину красивою і здоровою.

 • . 4

  Дуже корисна вправа — вертикальна тяга однією рукою. Рука і коліно поміщаються для упору на лаву, корпус тримається рівно, спина залишається прямою. Кисть руки і плече повинні знаходитися на одній вертикальній лінії. Гантель береться у витягнуту руку і піднімається вгору до грудей. У міру того, як плече відводиться назад, груди виставляється вперед. Коли Ви випряміть руку і опустіть гантель, в спині з’явиться відчуття легкого розтягування. Після декількох тренувань Ви зрозумієте, як тримати спину завжди прямо.

 • . 5

  Вертикальна тяга однією рукою може стати ще ефективніше, якщо виконувати її стоячи з упором в коліно. Але цей варіант складний для виконання непідготовленій людині: утримати спину прямою, коли повністю розгинати руку з гантелей — завдання не з легких. Дана вправа користується величезною популярністю у бодібілдерів завдяки швидкому результату і ефекту спалювання жиру.

 • . 6

  З другого пункту Ви вже знаєте, як розім’яти спину, тому саме час повторити вправи на розтяжку. Різка зупинка тренування вкрай негативно позначається на стані організму, а розтяжка дозволяє поступово зменшити темп, привести кровообіг в норму і зменшити навантаження на серце. Вправляйтеся регулярно, і вже зовсім скоро Ви помітите, як змінилася Ваша постава, покращилася хода, розправилися плечі і візуально додався зростання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :