Як накачати найширші м’язи спини: важкий спорт

як накачати найширші м'язи спини : важкий спорт

Вам знадобиться
 • Тренажерний зал
 • Програма накачування спини
Інструкція
 • . 1

  Широка мускулиста спина говорить багато про що. Наприклад, про силу її власника. Про здоровий хребті. А міцний хребет — це основа всього здоров’я. Зрештою, це просто красиво. На накачану спину жінки дивляться з інтересом, а чоловіки — із заздрістю. На спині розташовано багато м’язів. Найбільші з них — це найширші м’язи спини. Вони знаходяться з боків, починаючи від лопаток і протягуючись до попереку; відповідають за тягові руху. Добре розвинені найширші м’язи формують широку спину.

 • . 2

  Відповідно, найширші потрібно добре прокачувати для того, щоб вони росли. Перед тим як накачати найширші м’язи спини, їх необхідно ретельно розігріти. Це допоможе відразу ввійти в серйозну роботу і уникнути непотрібних травм. Взагалі, правило розминки стосується будь-яких груп м’язів. Розігрів найширших можна робити за рахунок разминочного підходу в кожній вправі. Тобто перед основною роботою виконується один підхід з легкою вагою і великою кількістю повторень. А перед початком і після закінчення тренування на спину потрібно гарненько її розтягнути.

 • . 3

  Вправ і їх варіацій для розвитку найширших існує достатньо. Можна і потрібно прокачувати як ширину м’язів, так і їх товщину. Для ширини спини можна виконувати підтягування на турніку, тяги в тренажері за голову і до грудей, тяги штанги в нахилі. Для акценту на найширших м’язах спини всі ці вправи необхідно виконувати широким хватом. Для потовщення найширших м’язів і в цілому збільшення маси спини потрібно робити тяги в нахилі середнім і вузьким хватом, тяги гантелей в нахилі, тяги нижнього блоку до живота.

 • . 4

  За допомогою перерахованих вправ можна всебічно розвинути спину, розгойдати найширші. За допомогою наполегливих тренувань цього можна досягти. Так само як і прибрати складки на спині, якщо є зайва вага. Підтягування на турніку для акценту на найширші потрібно робити з максимально широким хватом. Можна підтягуватися до грудей або за голову. Відповідно, буде зміщуватися і акцент на м’язи. Та ж ситуація і з тягами на верхньому блоці. Гриф тренажера можна тягнути до верху грудей або за голову. Тяги в нахилі також виконуються широким або середнім хватом. Тоді маса найширших зростатиме добре і в ширину і в товщину. Підтягувати штангу або блок можна до низу грудей або до пупка — тоді акцент буде зміщуватися або до верху найширших м’язів, або до їх низу. Тяги гантелей в нахилі і тяги блоку сидячи в основному впливають на внутрішню частину найширших.

 • . 5

  Якщо немає можливості відвідувати спортзал, але є спортивний майданчик у дворі, то виникає питання, як накачати спину на турніку. За допомогою останнього можна прокачати спину, використовуючи хвати різної ширини, прямі і зворотні. Зараз навіть з’явилася ціла дисципліна роботи на турніку — вона називається дворовий workout. У ній напрацьовані різні вправи на турніку, які гармонійно розвивають всю мускулатуру торсу. Якщо окрім як зміцнити м’язи спини нічого не потрібно, то достатньо буде домашніх тренувань з турніком в дверному отворі і пари гантелей.

 • . 6

  Якщо окрім як зміцнити м’язи спини нічого не потрібно, то достатньо буде домашніх тренувань з турніком в дверному отворі і пари гантелей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :